Ani Simona totiž netušila, že komentář o slovenské zpěvačce, který zněl Sisa Sklovská ????!!! X Factor. Nerozumím ani obrazu ani zvuku“, vyvolá takovou odezvu. Přestože modelka bývá většinou miláčkem davu, teď si v jejich očích pohoršila.

Fanoušci si totiž nebrali servítky, a co si o své oblíbenkyni momentálně myslí, napsali na její facebookový fanouškovský profil. Simona se tak například dočte, že "je namyšlená husa, co má už své nej za sebou." A fanoušci zacházejí ještě dál!

„Obličej máš nateklý, kruhy pod očima a bez pomoci vizážistů by si o tebe nikdo neopřel ani kolo,“ píše jedna z fanynek. „Jsi stejná jako Agáta, vy dvě si nemáte co závidět,“ přirovnává dál fanynka KrainovouPrachařové. A nezůstalo jen u toho!

Další z fanoušků obviňuje úspěšnou modelku z toho, že „si děti pořídila jako módní doplněk“ nebo že se snaží „vypadat jako inteligentní, ale nedaří se jí to“. A ani další nenechává na Krainové nit suchou. „Vystrčit tvář nebo zadnici do zrcadla či do kamery umí i opice a nemusí být nutně cvičená. Zpívat na takové úrovni jako paní Sklovská v několika žánrech umí málokdo,“ píše na profil Krainové.

Jak asi na takovouto kritiku a odsuzující slova Simona zareaguje?