Janečku, budeš brzo nahrazen!  Nejsou to ani tři týdny, co se vnadná lékárnice  zbavila záletného miliardáře, který jí přiznal nevěru v přímém přenosu a Doleželová už si brousí zuby na nového chlapa. A ne ledajakého! V náruči by jí totiž podle plánu měl přistát přímo představitel filmového Highlandera a Tarzana, francouzský herec Christopher Lambert!

Ten si na parketě dvakrát nevěří: „Jsem špatný tanečník!“ přiznala hvězda. StarDancem vycepovaná lékárnice bude mít exkluzivní příložitost se mu předvést. „Highlander“ bude navíc v Brně kompletně bez dozoru: „Moje žena Sophie je pracovně v Londýně,“ vysvětlil chybějící doprovod Lambert. Podaří se snad krásce odvézt si z Brna i jinou trofej než otancované podpatky?

Lov na třpytku!

Náušnice od Janečka za dvě tisícovky jsou minulost! Jana Doleželová se na lov vyzbrojila náušnicemi a prstenem ALO Diamonds v hodnotě  350 000,- a 420 000,- korun! Modré šaty má Jana sice z půjčovny, ovšem zadarmo také nebyly. O vypůjčenou róbu má Doleželová strach. "Nezkrátili mi je tolik, kolik bych potřebovala, takže se bojím, že si je při tanci přišlápnu," přiznala Blesk.cz modelka.

Lambert ovšem není jediný, kdo se prvního tance bojí. I Doleželová má jisté obavy. "Ještě jsme se ani nesetkali. Neměli jsme tedy šanci si tanec ani nazkoušet. Budeme improvizovat," prozradila Doleželová Blesk.cz ještě před plesem. Uvidíme tedy, jestli se jejich tanec obejde bez zbytečných přešlapů a možných pádů...

Video
délka: 01:08.64

Takhle tančí Highlander: Před kamerou mu to jde líp! Jan Jedlička, Markéta Reinischová