Karolína Krézlová, která se spíše než svou prací v modelingu proslavila mileneckým poměrem s nejrychlejším mužem světa Usainem Boltem a hudebním producentem Jaro Slávikem, ve svém mladém životě prožívá už druhou tragédii.

"Před časem mi podobně zemřela jiná kamarádka. Nárazem do stromu, též modelka. Ale její jméno bych nerada zveřejňovala s ohledem na pozůstalou rodinu," svěřila se Blesk.cz Krézlová. Je ale dost možné, že se jednalo o krásnou a mladou přítelkyni fotbalisty Nicolase Šumského, který před půl rokem narazil se svým vozem do stromu. On tragickou nehodu přežil, osmnáctiletá Nelly však ne. Že se jednalo právě o krásnou Nelly Krézlová však neprozradila.

Karolína se se zesnulou slovenskou modelkou Máriou Smieškovou seznámila během společných focení. "Chovala se velice mile a ani jednou se mi nepochlubila, že je finalistkou Miss Universe. Měla dobré srdce a byla jednou z mála modelek bez manýrů. Byla ten typ dívky, kterou můžete potkat po půl roce a cítili jste se, jako by to bylo včera. Umřela mladá, po ošklivé autonehodě," prozradila nám Karolína.

Dívky společně fotily pro několik projektů a vždy se u toho skvěle bavily.

Fotogalerie
9 fotografií