Jiří (35) a Tereza (33) Hlavatých mají tři dcery ve věku 12, 6 a necelé dva roky. Pro výměnu se rozhodla máma Tereza z toho důvodu, že jejich prostřední dcera trpí poruchou pozornosti, a chtěla tak, aby si její muž uvědomil, že všechno v domácnosti stojí na ni.

Druhá rodina je složená z homosexuálního páru. Oba jsou Petrové.  Mladší Petr (23) zastává domácnost, starší Petr uklízení naopak nesnáší. Mladší Petr byl tedy vyslán do druhé rodiny.

„Mám hrozněj strach, jestli mě přijmou,“ bál se Petr před tím, než jeho nová rodina vstoupila do místnosti. „Jsem překvapený, čekal jsem ženu,“ reagoval okamžitě voják Jiří, kterému za zády stály tři dcery. Prostřední Valerie se táty okamžitě zeptala: „A kde je ta nová maminka? A proč je ta maminka pán?“ a tak musel táta Jiří vysvětlovat.

Táta od rodiny si na čistotného, hbitého a hodného Petra natolik zvykl, že před závěrem show šokoval svým prohlášením. „Nemůžu si pomoc, ale jestli se rozvedu, doufám, že ne, ale pokud ano, tak si vezmu chlapa. Teda na domácnost,“ doplnil Jiří v zápětí.

To druhý Petr si s vyměněnou manželkou Terezou moc nesedl. „8 očí neřekl na kameru úplně vše. „Neřekl jsem jí všechno, protože jsem ji nechtěl sejmout. Nebudu tak ku*va, která ji řekne, že je špína, že tam nechala bordel a špinavý, smradlavý prádlo. Teď aspoň vidí, že to všechno jde. Budu rád, když to pochopí nenásilnou formou, proto jsem jí to tam nevmetl do ksichtu,“ říká Petr.

Video
Video se připravuje ...

Seznámení mladého gaye s novou rodinou archiv TV Nova

Fotogalerie
6 fotografií