„Iveto, Iveto, vylez ven,“ křičela před vilkou v Uhříněvsi matka Domenica Martucciho jako smyslů zbavená hysterka. Džambulce se ale ven vůbec nechtělo. Nebo že by jí to někdo zakázal? Donna Grazia Marino della Torre měla vždy Ivetu moc ráda a brala ji jako vlastní rodinu. Iveta na to ale zřejmě kašle jako kuřák, který dává čtyřicítku denně.

Rychtář zavolal policii

Matka italského pseudohraběte se chtěla s Ivetou setkat, aby viděla, jestli je v pořádku. V Uhříněvsi jí ale nikdo dveře neotevřel. Naopak na ni z domu zavolal Josef Rychtář policii. Poté vykoukl z domu a vášnivé Italce, která zuřivě křičela na ulici, se vysmíval.

Video
délka: 01:31.51
720p 480p 360p 360p 240p

Martucciho matka před barákem Ivety redakce Blesk.cz

Policie: Odejděte!

Policie po příjezdu na místo vyzvala hraběnku, aby přestala dělat nepořádek a na ulici nekřičela. Poté byla dotázána, zda je s Ivetou v příbuzenském vztahu. Když odpověděla ne, tak ji policisté vyzvali, aby místo opustila.

Martucciho matka křičela na celou ulici
Martucciho matka křičela na celou ulici
Autor: Blesk - Marek Pátek

Rychtář ji zranil

Martucciho matka přijela do Uhříněvsi i kvůli tomu, že jí ranař Rychtář pohmoždil zápěstí. Násilný incident se stal, když Iveta pobývala v rezidenci Martucciových poté, co ji tam přivezl Zdeněk Macura. Kvůli tomu se Italka včera zúčastnila i demonstrace proti týrání žen.

Fotogalerie
6 fotografií