Poslední dobou se o sebe herečka, která je označována za jednu z nejkrásnějších Češek, příliš nestarala. Poporodní kila jí vrásky na čele nedělala a ani s oblečením si příliš hlavu nelámala. Vše se točilo pouze okolo její rozkošné dcerky Elenky a vzhled odsunula až na druhou kolej. „Nebojím se společenského života s pár kily navíc,“ řekla několik týdnů po porodu Jitka, která během těhotenství nabrala neskutečných 30 kilo.
Na tiskové konferenci 48. ročníku Mezinárodního filmového festivalu ovšem Čvančarová předvedla krásnou sexy postavu. Podobné té, kterou se pyšnila před těhotenstvím. Jen je škoda, že lichotící černé pouzdrové šaty "zazdila" nevhodnými červenými botami, které se nehodí jak do příjemného jarního počasí, tak k tomuto outfitu.












. Ještě to sice není úplně ono, ale je to rozhodně lepší. Bohužel v těhotenství přibrala dost, a tak nějak všude, tak se jí to chudině blbě hubne. Ne každá žena má to štěstí, že po porodu shodí kila hned a samovolně, některou to holt stojí hodně sil, které prostě při kolotoči kolem miminka ne a ne sebrat.
A už jí nevyčítejte tu nešťastnou volbu, jo, ztrapnila se strašně, ale co, i borec Svěrák tam pěkně roztřeseně zatrapčil ( na čt ).
Prostě do toho šla citem, bez vědomostí a umění politicky kličkovat a dopadlo to fiaskem, no bóže. Ale budiž jí to výstrahou do budoucna
.