To ale nebyla zdaleka jediná věc, kterou Partyšová letos šokovala. Na Ples do Opery, který je známý jako přehlídka těch nejkrásnějších šatů, si vzala černé krajkové šaty, které oblékla už několikrát v minulosti.

Nicménně svým účesem á la 20. léta se dosti podobala modelce Andree Verešové (32). Ta na rozdíl od Gábiny oblékla bílé saténové šaty, které mají vespod peří. S Partyšovou tak vedle sebe působily jako černá a bílá labuť. Původně byly šaty zahaleny až 45 metry peří, ale jak Andrea přicházel, tak ho polovinu po cestě poztrácela.

Vendula Svobodová (40) přišla na ples hned se dvěma „muži“. Se svým přítelem Vladimírem Waasem, který jí dělal společnost, a s „honzíkem“. Tak se totiž nazývá výstuha sukně nad zadečkem. Vendulinina róba právě tuhle konstrukci vyžaduje.

Modelka Kateřina Sokolová (23), která zvolila letos pozlacené šaty s velmi vysokým rozparkem, si málem způsobila nehodu hned u vchodových dveří. Dlouhé šaty si totiž přišlápla a jen tak tak udržela na vysokých podpatcích balanc.

Zatím největším strašidlem večera je zpěvačka Míša Nosková (29). Ta si ples spletla nejspíš se svatbou. Právě tak totiž vypadaly její šaty. Bílé, rádoby svatební, ke kterým si z nepochopitelných důvodů vzala černé lodičky.

Opera se pomalu začíná zaplňovat známými tvářemi a všichni už netrpělivě čekají na těhulku Ornellu Štikovou (19). S kým dorazí a jaké šaty bude mít na sobě, se dozvíte za několik okamžiků.

Fotogalerie
8 fotografií