„Je to nespravedlivé vůči ostatním! Ale u pana Slávika jsme zvyklí na ledacos, takže se nedivím,“ řekl Blesku Michal David. Ten má jako porotce talentové soutěže zkušenost z Hlasu Česko Slovenska. „Já když si někoho vyberu na spolupráci, tak s ním začnu dělat, až je po všem. Vůči ostatním soutěžícím je to nefér,“ dodává hitmaker.

Podobný názor má také Ondřej Soukup, který zase porotcoval v Super- Star. „Takhle se dělá kariéra. Dívčina to vzala za správný konec,“ řekl Soukup Blesku. „Ale když je tak šikovná, tak by asi ze všech objektivních důvodů měla vyhrát,“ dodává ironicky.

Protekce povolena

Slávik se ale podezření z protekce brání. „Zastupuji několik dalších umělců, včetně loňského vítěze Ataie Omurzakova nebo pana Pátroviče,“ vysvětlil Slávik Blesku. Se všemi ale navázal spolupráci až po konci soutěže. U Krézlové si ale pospíšil a smlouvu podepsal hned po prvním kole talentové show! Dokonce spolu už začali natáčet desku. Další výdělky by se měly jen hrnout. Za čtyřicetiminutové vystoupení Karolíně slibuje od zájemců 10 tisíc korun.

Fotogalerie
10 fotografií

Zvláštní situace kupodivu nevadí Primě, která Talent vysílá. „Pravidla soutěže něco takového nezakazují. Show je otevřená všem zájemcům,“ řekl Blesku Václav Mazánek z Primy. Slávik se ohání tím, že jako porotce stejně nemůže nic ovlivnit. „O vítězi rozhodují diváci a nezapomínejme na to, že nás čeká ještě husté síto Velkého třesku,“ řekl Jaro.

Milenka a zaměstnankyně

Krézlová ale, zdá se, není jen jedním z pracovních koňů ve Slávikově stáji. Podle informací Blesku u ní dokonce slovenský producent spí, když je v Praze. „Je to nejlepší chlap, kterého jsem doposud poznala. Ale jeho jméno musím udržet v tajnosti, protože by to nám oběma uškodilo,“ přiznává tajemně Krézlová, když dojde řeč na Slávika.

Ten ale o jakémkoliv vztahu nechce ani slyšet. „To je hloupost, nebudu to komentovat,“ řekl Jaro.