Pro modelku to bude první veselka a překvapivě nestojí o to, aby byla okázalá. „Bude jen v okruhu nejbližší rodiny a přátel, nic velkého,“ svěřila se Kocurová, která si na chvíli, než řekne ano svému milovanému partnerovi, musela počkat skoro dva roky.

V době, kdy se s generálním ředitelem zahraniční společnosti seznámila, byl ženatý. Rozvodové peripetie se táhly velmi dlouho a po tu dobu musela Jitka trpělivě čekat, než její partner bude oficiálně volný. Loni v létě se tak konečně stalo a to byla také doba, kdy přišla na přetřes svatba. „Není to nic, o čem nemluvíme, a určitě spolu budeme chtít být i nadále a další kroky přijdou samy,“ naznačovala loni Kocurová na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Na ten letošní ročník už přijela ověšena prstýnkem na levé ruce. Kdy se pár vezme, už ale zasnoubená Kocurová nechtěla prozradit. „Je to ryze naše soukromá záležitost a nepotřebujeme ji ventilovat do světa,“ řekla Jitka, která se po narození syna stáhla z veřejného života a s partnerem si užívají života v anonymitě. „Občas něco moderuji, ale chci si maximálně užívat mateřství, které je dvakrát nebo třikrát za život,“ dodala.

Fotogalerie
8 fotografií