Leoš Mareš (35) může mít brzy konkurenci ve své vlastní manželce. Monika Marešová (36) se totiž ve čtvrtek pokoušela urvat místo moderátorky po odcházející Báře Niničové (32) ve VIP zprávách.

„Přemýšlela jsem nad tím rok a půl, ale nebyla příležitost, až do doby, než se mi před pár dny ozvali z Primy,“ přiznala Blesku Marešová.

Kromě manželky nejlépe placeného moderátora by VIP zprávy chtěla uvádět i Česká Miss 2009 Iveta Lutovská, modelka Hana Mašlíková, moderátorka Nikol Lenertová nebo Bořek Slezáček. Podle informací Blesku je ale stále mezi kandidáty na prvním místě Jiří Pomeje.

Marešová nad nabídkou nezaváhala ani na vteřinu

Nad nabídkou moderování neváhala Monika ani chvilku. „Mně se ten pořad líbí, a kdyby to vyšlo, byla bych moc ráda,“ dodala s tím, že se svojí premiérou před kamerou byla spokojená. Dokonce ani nepotřebovala žádnou radu od manžela.

„Jediné, na co jsem se ho zeptala, bylo, jakou barvu nemá kamera ráda. Řekl mi, ať si rozhodně neberu proužky,“ smála se. „Mluvil jsem s ní o tom a jsem rád, že ji to tak nadchlo,“ svěřil se Blesku Mareš.

Na kamerových zkouškách bylo však celkově uchazečů víc než dost. Televize dokonce usilovala i o Janu Adamcovou. Ale vzhledem k tomu, že je manželka režiséra Jiřího Adamce stále zaměstnankyní konkurenční TV Nova, neměla o volné místo zájem. „O žádné práci teď neuvažuju, chci se starat o děti, a proto jsem si prodloužila mateřskou dovolenou,“ řekla Blesku Adamcová.

 

Fotogalerie
7 fotografií