Takhle ostrou kritiku jsme od vnadné krásky nečekali. "Andrea Verešová je podle mě nejtrapnější českou celebritou. Musím se smát, když o sobě tvrdí, jaká je skvělá a obětavá matka, a pak dá děti chůvě a jde se předvádět na večírky. Fakt supermatka," rozohnila se Andrea, která sama je matkou dvou dětí, dcery Aničky a syna Jáchyma. "Je opravdu trapná!" dodala modelka.

Video
délka: 01:11.48

Nejtrapnější celebrita je podle Andrey Kloboučkové Andrea Verešová Jan Jedlička

Verešová je zřejmě na podobné výlevy od kolegyň zvyklá, a tak není divu, že se k nim odmítá jakkoliv vyjadřovat.

Ale pravdou je, že se nedávno, kdy měla opuštěným dětem z Klokánku předávat dárky, vymluvila na své nemocné děti a nebyla to pravda. "Potřebují celodenní péči, a navíc jsem i já kvůli nim v karanténě. Myslím, že by nebylo rozumné ohrožovat jiné děti, i když bych vás velice ráda podpořila…,“ omlouvala se s předstihem v SMS.

Potud vše v pořádku, kdyby ovšem Verešová zároveň v noci na sobotu neflámovala a nepředváděla oblečení na párty ve Špindlerově boudě! Tam dorazila i s manželem Danielem Volopichem (46) a na potkání tvrdila, že jí děti hlídá babička…

To, že si modelky přes média vzkazují, co si o druhé myslí, není nic nového. Asi nejvíc urážek zatím padlo z úst Simony Krainové. Mašlíkovou a Mesarošovou nazvala divoženami, o Martině Gavriely řekla, že je ku*va a nit suchou nenechala na Andree Verešové.

Fotogalerie
12 fotografií