Druhá svatba seriálového sympaťáka známého například ze seriálů TV Prima, jako je Modrý kód, ZOO nebo 1. MISE, proběhla 25. června letošního roku. „Kdo jiný než my a kdy jindy než teď," stálo psáno na cedulce oznamující jejich sňatek, který se poměrně netradičně odehrál ve všední den a navíc na louce.
„Do roka a do dne? Dnes je to rok od zásnub… Byli jsme rychlejší. Turbo režim aktivován,“ chlubil se tehdy zamilovaný pár. Nyní se oblíbený herec se svými sledujícími podělil o další fotografie z jejich velkého dne. Zaměřil se především na nevěstu, které to velmi slušelo, jak se v galerii článku můžete přesvědčit sami.
Seriálový fešák Marek Němec tají svatbu? Kroužek na prsteníčku! Markéta Reinischová, Dana Ottopalová
Přestože jejich manželství trvá jen krátce, dětí už mají plno. Petra má z předchozího vztahu dvě děti - dceru Natálii a syna Patrika. S nimi se za Markem přestěhovala z Brna do Prahy. Marek má z předešlého manželství s dramaturgyní Johanou Němcovou (47) syna Matěje a dceru Rozárku. Děti mají s exmanželkou ve střídavé péči.