Mnoho týdnů žili Karlos s Lelou v nejistotě, co s jejich malým, neustále churavým synkem, vlastně je... Teď mají konečně jasno.

„S Arniem jsme ve středu podstoupili zásadní vyšetření, které bylo velmi důležité pro další vývoj,“ sdělila Lela Blesku a přidala i konkrétní diagnózu.

„Lékaři zjistili, že má zánět ledvin. Podávali mu antibiotika, která ještě stále užívá. Teď se musí čekat šest týdnů, až to zabere a on bude připraven podstoupit operaci,“ vysvětlila o zákroku, který synka čeká v polovině sprna. Naštěstí je úspěšnost podobných operací velmi vysoká.

Karlosova oslava-neoslava

V úterý měl sice oslavit Karlos Vémola čtyřicítku, ale na mejdanu v centru Prahy se dlouho nezdržel. Ještě před půlnocí se totiž z flámu vytratil, vyzvednul v lékárně prášky na bolest a spěchal domů za Lelou a Arniem. Určitě i proto, že druhý den ráno čekalo jeho malého bojovníka důležité lékařské vyšetření.

Video
Video se připravuje ...

Lela Ceterová: S nemocným synkem (6 týdnů) na party! Markéta Reinischová, Dana Ottopalová

Fotogalerie
35 fotografií