Své soukromí si zpěvák pečlivě chrání, a proto bylo pro mnohé velkým překvapením, když před pár týdny na sociální síti zveřejnil fotografii se svou přítelkyní. Tou se ukázala být atraktivní marketingová manažerka Sára Slezáková (25).
O podrobnostech nového utajovaného vztahu ale zpěvák Mirai Navrátil moc sdílný nebyl. Podle informací webu Expres.cz se však se Sárou seznámili minulý rok na jaře a od té doby si užívají jedno dobrodružství za druhým. Sára však zpěváka doprovází i na cestách za jeho pracovními povinnostmi. A jak se zdá, vůbec jí to nevadí, ba naopak.
Ještě nedávno totiž stála v publiku a nadšeně si užívala koncerty jeho kapely. Není tedy divu, že kráska doprovodila zpěváka i na jeho vystoupení na pražském Majálesu, kde v sobotu večer zazářil. Ještě předtím si ale dvojice užívala pestrý a zábavný doprovodný program.
Mirai Navrátil osm měsíců po napadení: Velká zpověď o nakládačce i svatbě! David Turek, Lukáš Červený
Není to však jejich první společná akce. Před několika týdny doprovodila kráska zpěváka na jeho koncert v legendárním londýnském klubu 229. Ještě o něco dříve společně navštívili Kostariku, kde si naplno užívali krásy přírody a klidné chvíle v exotickém prostředí.
„Nejsem ten typ, co si na dovolené jen tak lehne na pláž a celé dny proleží. Opalování zvládnu maximálně půl hodiny, než začnu hledat něco akčnějšího. A tady je možností opravdu nepřeberně!“ popisovala Sára své zážitky z rozmanité dovolené na sociálních sítích.