Řidička sjela autem do kolejí, byla v šoku. Zastavila vlaky u Kralup

Autor: ČTK - 
19. 8. 2018
09:58

Na železniční trať vedoucí z Velvar do Kralup nad Vltavou na Mělnicku sjelo dnes ráno nedaleko obce Malá Bučina osobní auto, uvedla mluvčí hasičů Vladimíra Kereková. Dva ranní vlaky nahradily autobusy.

„Řidička měla podezření na poranění krční páteře, dali jsme jí ochranný límec a předali do péče záchranářů,“ uvedla mluvčí. Hasiči teď vozidlo s pomocí jeřábu z trati vyprošťují, aby mohl být obnoven provoz vlaků.

Nehoda se podle mluvčího středočeské policie Pavla Truxy stala nedaleko železničního přejezdu. „Řidička vozu Ford Fokus sjela do kolejí. Byla bez zranění, ale v šoku,“ dodal. Pod vlivem alkoholu podle policie nebyla.

České dráhy podle webu dopravce odřekly dva osobní vlaky, nejel vlak z Kralup v 7:54 a z Velvar v 8:16. Nahradily je autobusy. Trať z Velvar do Kralup je jednokolejná. Koleje vedou ve zhruba tříkilometrovém úseku mezi zastávkami Velká Bučina a Olovnice těsně podle silnice ve stejné výšce.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa