Nový dokument o Kramném odhalil: Klárka měla v žaludku záhadnou tekutinu

Na žaludcích Moniky a Klárky byly tmavé skvrny. V orgánu holčičky pak neznámá tekutina.
28. 3. 2018
05:01

Otrava, nebo elektřina? Spolek Šalamoun, který se dlouhodobě staví na stranu Petra Kramného, přišel s novou zbraní. V dokumentárním seriálu se snaží ukázat důkazy, které podle něj ukazují na jeho nevinu. V posledním díle se zabývá otázkou chybějících žaludků Moniky a Klárky.

V dokumentu s názvem Vrah Petr Kramný? spolek připomíná, že pitva zavražděných byla provedena přibližně 24 hodin po nálezu těl. "Když je prohlédli a bylo to u nás na pitevně, tak zjistili, že u nich došlo k totální destrukci žaludku, a to z důvodu množství jedu, který se do žaludku obou zemřelých dostal," citují v posledním díle ředitele hurghádské nemocnice Hosáma ad-Dín Hasana Abdo.

Těla Moniky a Klárky však byla do Česka dopravena bez žaludků. K dispozici je k nim tak pouze pitevní nález z Egypta. Podle spolku se v něm v případě Moniky Kramné uvádí, že na jejím žaludku byla nalezena tmavá skvrna, kolem níž byla silně narušená sliznice. Orgán byl prázdný. Pitevní nález Klárky Kramné je pak stejný jako matčin krom toho, že její žaludek obsahoval malé množství tmavé tekutiny neznámého původu.

Video Poslechněte si: Takhle volal Kramný pojišťovně, že mu zemřela manželka a dcera - Spolek Šalamoun
1080p 720p 360p

"Pitvající lékař MUDr. Walid Nagi, který jediný žaludky viděl, nebyl v České republice k vysvětlení nálezů na žaludcích nikdy vyslechnut," stěžuje si spolek. Podle něj nejsou v odborné literatuře údaje o tom, že by v případě zásahu elektrickým proudem existoval nález na žaludku.

Petr Kramný byl za vraždu manželky Moniky a dcery Klárky odsouzen k 28 letům vězení, které si odpykává na Mírově. V nedávné době mu Ústavní soud zamítl stížnost, obhajoba se tak upíná k možnosti obnovy procesu, kterou připustil i žalobce Vít Legerský. Objevily se totiž nové posudky předních odborníků, které vraždu elektrickým proudem zpochybňují.

Fotogalerie Petr Kramný 97 fotografií

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
zarazenyprd ( 5. června 2018 15:21 )

Tchýně a uzený nejlepší studený.

zarazenyprd ( 5. června 2018 14:16 )

Už vím, proč se PK té jjusy štítí: https://img.blesk.cz/img/1/full/2789697_.jpg https://img.blesk.cz/img/1/full/2450738_.jp g Já bych se úplně possrral tohle potkat někde za rohem.

satanas ( 29. května 2018 15:16 )

Kurna,,na indexu uz jsou i "portnoherci z Brna..CO se to deje s Ceskou "Demokracii"?

satanas ( 29. května 2018 10:39 )

DOkonala "Vrazda" je ta, ktera se vubec nestala..NEjspis tento pripad je ukazkou takove "Dokonale vrazdy"..V hlavach pochybnych lidicek neschopnych samostatneho mysleni.

satanas ( 29. května 2018 10:37 )

SKoda Jusi ze jsi ity vcas neutekla..Z neceho to mit musis a tak ted trp vtom, cemu se u vas rika "Demokracie"! Ktomu "kdo utece vyhraje" ti pridam jeste "Kdo zavaha, nezere"! JUsi,,,jsi ty "Licencovany Detektiv"? NEjsi ty ta "pani COlombova ? Nakonec?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa