"S manželem navštěvujeme divadlo pravidelně už 14 let. Nejraději mám psychologické hry a dobré muzikály," řekla Hana Středová.
Vloni představení zhlédlo 122.659 diváků, čímž divadlo obhájilo první příčku mezi nejnavštěvovanějšími jednosouborovými divadly v České republice. Loni se uskutečnilo 540 akcí, což bylo nejvíce v historii divadla.
Východočeské divadlo hraje na hlavní a Malé scéně, v letních měsících se konají představení v podhradí Kunětické hory. Divadlo je pořadatelen Grand festivalu smíchu, přehlídky komedií. Letos se konal 15. ročník.
Za loňský rok se stali nejoblíbenějšími herci Martina Sikorová a Ladislav Špiner. Soubor čítá 26 herců a ve stálém angažmá je režisér Petr Novotný a dramaturg Zdeněk Janál.