Jedno anglické přísloví říká, že na golfu není nejdůležitější odpal, ale správný oděv. Jenže tohle staré moudro si vůbec nevzal k srdci Jiří Bartoška. Na golf totiž dorazil v takovém spěchu, že si zapomněl vzít ponožky do svých bot.

Fotogalerie
7 fotografií

"No co, holt to dám na boso," se smíchem okomentoval svůj přehmat festivalový prezident. Jeho program je skutečně nabitý, jelikož se bez jeho přítomnosti neobejde žádná významnější akce ve Varech. A že jich tu je. Navíc si Jiří nemůže odpustit ani svou nejoblíbenější činnost na festivalu - a sice popíjení Jamesona s přáteli v proslulém Becher´s baru.

"Po takovém večeru v Becheru si člověk ráno snadno ledacos zapomene. To ponožky jsou ještě to nejmenší," vtipně oglosoval jeden z Bartoškových přátel důvod prezidentovy zapomnětlivosti.