Ani osm let po rozvodu není mezi moderátorem a zpěvačkou klid. Zatímco Šíp je s posledním rozhodnutím soudu podle vlastních slov spokojený, Holanovou nadzvedlo ze židle. „Je to směšně málo. Chalupu jsem si koupila za prsten, který jsem sundala z ruky a prodala. Dostala jsem teď  tak něco, co mi stejně dávno právem patří,“ zlobí se Marcela.

Tři čtvrtě milionu jí nestačí

Prý měli s mužem dohodu, že je chalupa za všech okolností její. Suma přesahující tři čtvrtě milionu, kterou má zatím nepravomocně dostat, ji taky neohromila. „To vydělá Šíp za dva měsíce. Není to spravedlivé, proto se prostřednictvím své právničky Kubínové odvolám,“ říká Holanová nekompromisně.

Marcela Holanová je bohužel prototyp, jak se žena nemá v manželství chovat,“ řekla Blesku zpěvaččina právnička. „Neví vůbec, jak její exmanžel nakládal s účty, neví, kam šly peníze, a tím jsme v těžké důkazní situaci,“ dodala Kubínová. Podle ní Šíp tvrdí, že finance investoval, aby se okotily. „Možná, že se skutečně někde kotí, ale kde, to není známo,“ řekla právnička.

Zpěvačka je rozhodnutá vyžádat si, aby Šíp musel předložit majetková přiznání. Na účtech prý peníze nejsou. „Přitom vydělává ročně okolo šesti milionů. Nechci nic jiného než to, co mi patří,“ tvrdí Holanová.

Fotogalerie
10 fotografií

12 let rozvodových tahanic

2000 – Karel Šíp opouští po více než dvaceti letech manželku Marcelu Holanovou kvůli Ivě Havránkové

2003 – Šípovi a Havránkové se narodil syn Jan, manželství s Holanovou bylo rozvedeno, ale protože se zpěvačka odvolala, nenabylo rozhodnutí právní moci

2004 – U odvolacího soudu bylo manželství Šípa a Holanové přes její protesty rozvedeno

2007 – Šíp se v Řecku oženil s Havránkovou, soud mu uložil, aby Holanové zaplatil 220 000 korun za dobu, kdy byli ještě manželé, ale nežili spolu

2012 – Osm let po rozvodu bylo ukončeno majetkové vyrovnání, Šíp souhlasí, Holanová podává odvolání