Chtěli být jako Jágr. Tak se 9letí kluci rvali

Autor: pv
4
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Chtěli být jako jejich idoly, ale vybrali si zrovna špatný příklad. Devítiletí ruští hokejisté se v zápase Tučňáků proti Severním hvězdám inspirovali dva týdny starým utkáním KHL, kde se porval Jágrův Omsk s Čechovem.

Zápas malých žáčků byl od začátku hodně nervózní. Po jedné ze strkanic se do sebe na ledě pustili oba týmy a začala obrovská bitka, kdy se pral každý s každým.

Do rvačky se zapojili dokonce i oba brankáři. Rozhodčím, trenérům a rodičům trvalo několik minut, než od sebe agresivní devítileté kluky konečně odtrhli.

Za trest prckové dostali od nekompromisních rozhodčích neuvěřitelných 707 trestných minut!

Caparti se tak postarali o nový rekord v ruských soutěžích. Vždyť žabaři z KHL jako Jágr a spol. dostali o celých sto minut méně než devítiletí kluci.