2. červen 2020
Svátek slaví Jarmil, zítra Tamara

Ceny

A na jaké skvělé ceny se můžete těšit? Soutěžící, jejichž fotografie dostala v rámci své kategorie (kraje) nejvíce SMS hlasů, a který splnil veškeré podmínky soutěže, získává od pořadatele kávovar Tchibo v hodnotě 2 499 Kč!

Finálové ceny získávají tři účastníci, jejichž soutěžní fotografie získaly ve finálovém SMS hlasování nejvíce SMS hlasů, které jsou zasílány na základě osobních preferencí odesílatelů. Jedná se o následující ceny:

1. místo – 20.000 Kč

2. místo – 10.000 Kč

3. místo – 5.000 Kč

Budeme udělovat také cenu redakce! Fotografie, která se nám bude nejvíce líbit od nás získá 15 000 Kč!

Zároveň jsme si také připravili cenu pro útulkové pejsky. Odměnu ve výši 15 000 Kč získá jeden ze všech přihlášených soutěžících útulků, jehož pes dosáhl ve finálovém SMS hlasování nejvyššího počtu hlasů. Pokud do finálového SMS hlasování nepostoupí žádný útulkový pejsek, pak cenu získá ten útulek, jehož pes dostal nejvíce SMS hlasů v krajském SMS hlasování, a to bez ohledu na kraj. 

Pokud ani do krajského hlasování nepostoupí žádný útulkový pes, cenu získá ten útulek, jehož pes dostal absolutně nejvíce hlasů v krajském internetovém hlasování bez ohledu na kraj. Pokud bude počet hlasů v kterékoliv z výše uvedených úrovní hlasování vyrovnaný, výhru získá ten, kdo se přihlásil do soutěže dříve. Výherce získává od Provozovatele 15 000 Kč a diplom pro psa.

Všechny výše uvedené finanční výhry jsou uvedené před zdaněním.