Muž z Nymburska si málem uřízl nohu motorovou pilou, s těžkým zraněním skončil v nemocnici

Ilustrační foto
14. 1. 2017
15:00

Velké neštěstí potkalo muže (80) v Sadské na Nymbursku. S motorovou pilou při práci zacházel bohužel tak, až si s ní málem uřízl nohu. Okamžitě byl s těžkým poraněním převezen do nemocnice.

Postarší muž se jal pracovat s motorovou pilou. Jeho nápad však nedopadl příliš šťastně. Zacházel s nebezpečným nástrojem tak, že se velmi těžce poranil.

Pila mu totiž během práce málem uřízla jednu nohu. Záchranáři, kteří na místo dorazili, okamžitě muže s velmi těžkým zranění odvezli do nemocnice.

lug70 ( 14. ledna 2017 16:36 )

V tak pozdním věku bohužel už jakékoliv zranění končí většinou smrtí a nemusí být zrovna těžké. Třeba ne hned, ale při léčbě obvykle se přidají jiné neduhy stáří a už to jede. Mám s tím osobní zkušenost ze svého okolí i se svými prarodiči. Babička zemřela na zlomený krček v 85 letech a s dědou to šlo z kopce po pádu na mopedu v 76 letech. Sousedka třeba zemřela v 79 letech na následky zlomeniny ruky po pádu na hladké cestě v zimním období.

cytyhok ( 14. ledna 2017 16:17 )

v těchto letech by s pilou už nemněl dělat.
je to nejnebezpečnější pracovní nástroj.
vyžaduje dobrou zdravotní a psychickou kondici.
dělám rizikové kácení už spoutu let a mám na kontě jeden úraz,naštěstí jen lehké kousnutí do stehna.Od té doby si dávám sakra bacha aby se to neopakovalo.

držím mu palce aby se z toho dostal

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa