Muž z Opavska odešel z práce, polil se benzinem a zapálil. Nikdo neví proč

Ilustrační foto.  (Autor: Twitter)
Autor: shp - 
4. března 2015
07:39

Obec Kobeřice na Opavsku je na nohách. U místního sádrovcového lomu bylo nalezeno ohořelé tělo muže. Ten se podle informací serveru iDNES.cz sám upálil poté, co odešel z práce během své směny.

Policisté se o tragické události dozvěděli v úterý večer. „Byl nám nahlášen nález mrtvého muže u sádrovcového lomu v Kobeřicích. Při vyšetřování jsme zjistili, že jde o pětapadesátiletého muže z tohoto regionu,“ řekl webu opavský policejní mluvčí René Černohorský.

Víc ale k případu neprozradil. „Vyšetřování je teprve na začátku, zatím mohu jen sdělit, že cizí zavinění mužovy smrti dosud nebylo zjištěno,“ doplnil Černohorský. Podle informací serveru jde o muže, který byl v sádrovcovém lomu mezi obcemi Kobeřice a Hněvošice zaměstnaný.

Údajně měl během práce odejít, polít se benzinem a sám se zapálit. Záchranáři k případu prý vůbec nevyjížděli, protože bylo jasné, že oběť nepřežila. „Případem se policisté z Kravař a opavští policisté dále zabývají,“ dodal policejní mluvčí.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

tgbb ( 4. března 2015 14:31 )

Mohu prohlásit, že kapitalistický režim (kapitalismus) je opravdové totalitní fašistické zlo. Diktatura fašistické oligarchie lživě nazývaná DEMOKRACIE na je podobná ideologie jako fašismus ,klerofašismus. S tím rozdílem, že kapitalistická zločinnost je mnohem výraznější. Kdo jsou největší masoví vrazi v dějinách lidstva? Kapitalisté! – Adolf Hitler (Německo) George Bush (USA),Bush junior (USA) ,Pinochet,Noriega,Suharto,Somoza,Videla, ,. Kapitalismus není reálná ideologie, je to zrůdná, zločinná a utopistická ideologie. je to dluhové letadlo, neustále vyvolávající války, puče ,převraty, drancující kolonie i své občany žijící z dlhů a parazitující na ostatních. Čím se Diktatura fašistické oligarchie režimy vyznačují? Každý klerofašistický režim byl v minulosti byl zločinný – miliony zavražděných a týraných lidí, krutý a nesmyslný teror obyvatelstva, smyšlené dějiny, manipulace s lidma, akcentovaná lež, devastace lidské důstojnosti, vydírání, perzekuce, smyšlené politické procesy (rosenbergovy), zločiny proti lidskosti (nepřetržité okupace válkym, puče, irák,afganistán,libye), omezení cestování do zahraničí (seznamy američanů co nesmějí létat) , politici kapitalismu kradou jaoo straky okrádají celý národ ve velkém , mnoho mladých lidí nemůže studovat a cestovat z finančních důvodů , atd. Pro část lidí je však kapitalistický režim (lživě nazývaný demokracie ) přijatelný i dnes, z mého pohledu to jsou odporní a hnusní lidé.

tgbb ( 4. března 2015 14:03 )

nacismus a klerofašismus, stejně jako otroctví, to vše zavedli kapitalisti , dnešní DEMOKRATI stejně jako vymysleli koncentrační tábory, mučírny, děti v Africe žijí v ideálním pravicovém kapitalistickém prostředí ........jak říká pravice, minimální stát, každý at se postará o sebe, minimální daně, žádné regulace viz Afrika

tgbb. ( 4. března 2015 14:01 )

jsou to šibalové ti komouši, hospodařili záměrně bez dluhů bez nezaměstnanosti a bez bezdomovectví, bez rozbití československa, zajistili všem občanům práci a důstojný život , ale už je to v pohodě ,už se máme dobře ,země je rozkradená,zadlužená,vše je v rukou zločinců zlodějů a cizího kapitálu , okupujeme státy na druhém konci světa, nezaměstnanost, otrokářství, bezdomovectví, chudoba, lichvářství

tgbb. ( 4. března 2015 14:00 )

zatímco na východě měli všichni práci , na západě řádil fašistický teror ,vraždy civilistů Gladio, hitlerovská propaganda lží , pokusy na lidech national geographic CIA, hromadné vraždy a tajné pokusy na lidech [Czech Titulky] https://www.youtube.com/watch?v=mtvxvgO7LqY

tgbb. ( 4. března 2015 13:58 )

takže nebýt USA ,Hitler by se nikdy nedostal k moci a nevyvolal by 2 světovou válku Dědeček a pradědeček George Walkera, Prescott Bush a George Herbert Walker, patřili mezi hlavní americké sponzory nacistické NSDAP. Prostřednictvím průmyslníka Fritze Thyssena prodaly počínaje rokem 1924 Bushovými řízené společnosti Union Banking Company a W. A. Harriman & Company za 50 milionů dolarů německých opcí americkým investorům. Thyssen obratem peníze napumpoval do nově vzniklé nacistické strany, která dokázala svoji touhu a ochotu použít brutální síly již při puči v mnichovské pivnici v roce 1923...takže nebýt USA ,Hitler by se nikdy nedostal k moci http://www.osud.cz/bushovi-predci-spojeni-nsdap

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud