Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 9°C

Bleskové zprávy jinak: I zprávaři Blesku mají své dny! Tohle se do vysílání nemělo dostat!

Autor: red - 
30. prosince 2014
23:57

Kazdý všední den vám moderátoři Bára Horáková a David Vaníček přinášejí na Blesk.cz Bleskové zprávy. Ovšem ne každý den se jim, jako občas každému z nás, zadaří. Podívejte se, co jsme na ně vyšťourali v archivu... Takhle vypadají zprávaři ve chvílích, kdy si myslí, že se to nikdy nedostane ven.

"Zprávy předtáčíme vždy večer, je pravda, že občas nám pusa takzvaně těžkne," říká moderátor zpráv David Vaníček. Ve vysílání se střídá s pohlednou brunetkou Bárou Horákovou, sami si připravují scénáře a rozhodují o dramaturgii pořadu. "Snažíme se vždy v pěti minutách nabídnout to nejzajímavější, rozhodujeme se samozřejmě podle toho, jaká videa nám pomohou natočit kolegové," doplňuje David.

Studio Bleskových zpráv je v integrovaném newsroomu, kde vznikají také deníky Blesk, Aha! a sídlí tady i on-line redakce. Někdy je společný život BLESK TV v otevřeném newsroomu náročný. "Natáčíme především v čase uzávěrky novin, kdy je tady rušno, takže se nám sem tam do našeho moderování ozve výkřik, cinkání vidličky o talířek, zvonění mobilu nebo kašel kolegů, ale holt je to důkaz, že je to tady živé," vysvětluje Vaníček, proč občas pod slovem moderátora není hrobové ticho, jak ho znáte z vysílání televizních zpráv.

Video Úlety zprávařů Blesku: Takhle blekotají, když nemají svůj den! - Blesk TV
Video se připravuje ...

zlymikes ( 31. prosince 2014 06:35 )

Ta pohledná brunetka,tedy podle redaktora, mi silně připomíná ono strašidlo z Čt 1 zvané Jolka Krásná., Ta tuhle ráno zdravila diváky ! dobrý večer" nebo tvrdila, že letadlo spadlo do poměrně mělkého moře,které má v tom místě hloubku 30 kilometrů.

Zobrazit celou diskusi