Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 21°C

Kvůli obří zmiji vylezl na prolézačku: Před hadem ho policie ukryla do blázince

Autor: max - 
14. listopadu 2014
15:30

Noční procházka parkem v Mladé Boleslavi se změnila v drama. Alespoň pro jednoho muže, který před útokem obří zmije vylezl na střechu altánu. Sundat ze střechy a odvést z parku ho musela policie. Muž se však na místo vrátil a s ním i obávaná zmije. Tentokrát utekl na dětskou prolézačku a policie musela přivolat posily – záchrannou službu. Lékař usoudil, že jediné místo, kde bude muž před jedovatým hadem v bezpečí, je psychiatrická léčebna.

„V 08.05 hodin oznámil občan z parku Štěpánka v Mladé Boleslavi, že na střeše jednoho z altánů se nachází muž a volá o pomoc,“ uvedl zástupce ředitele mladoboleslavských strážníků Ondřej Kubala.

Hlídka na místě skutečně objevila muže, který se obával zmijí. Podle jeho slov se ho pokusily napadnout. Když ho strážníci ujistili, že v okolí žádní jedovatí hadi nejsou, slezl, ale dožadoval se doprovodu hlídky do bezpečného prostoru mimo park.

Po chvíli se muž do parku vrátil, ovšem vylezl na dětskou prolézačku a opětovně volal o pomoc s tím, že jej pronásleduje obrovská zmije. „Hlídka na místo přivolala ZZS, která muže převezla k ošetření do Psychiatrické léčebny Kosmonosy,“ dodal mluvčí.

jana999 ( 5. března 2016 08:01 )

tak to pěkně žvaníte, za totáče jsem ve svém okolí neměla ani jedno psychické zhroucení a ted už mám 10 lidí který berou důchod na hlavu a 4 navrh se léčili, depresí přibývá, jenže nejsou prachy je do bohnic zavřít tak je nechají lítat na volno dokud někoho nezabijí

honza1965 ( 15. listopadu 2014 16:45 )

Ale di. Krom toho že tohle není pán ale je to vychcanej cikán, tak podle mojí známé, co dělá už šestatřicet let cvokařku v Bohnicích, od devadesátejch let skutečnejch cvoků fofrem ubývá, stav je tak na 60% stavu za totáče a simulanti, mezi kterejma tvořili většinu ti co se tam schovávali před režimem, vymizeli skoro úplně, jenom sem tam někdo kdo se chce vyhnout base nebo potřebuje papíry na hlavu aby moh dojit stát, jak tenhle cigoš.

honza1965 ( 15. listopadu 2014 16:34 )

Cikáni jsou v tom jak se dostat k invalidnímu důchodu vynalézaví...Tenhle to vzal přes papíry na hlavu

marie60 ( 14. listopadu 2014 19:30 )

Přibývá nějak moc psychicky nemocných lidí a nebo, že by si pán něco vzal a pak měl vidiny ? Tomu se však nemohu smát ale některým diskutujícím však ano.

tigrusenko ( 14. listopadu 2014 18:30 )

Andreslawicky

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud