Středa 8. prosince 2021
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno -1°C

Džihádisté z ISIS vyhrožují bojovnicím: Zajmeme vás a uděláme z vás naše nevěsty!

Autor: shp - 
5. listopadu 2014
20:53

Krvelační džihádisté z teroristické organizace přišli s novou hrozbou. Tentokrát děsí ženské bojovnice, které se v Iráku postavily jejich krvavému běsnění. Vyhrožují jim únosem, nedobrovolnou svatbou a následovným znásilňováním. Členky kurdských ozbrojených milicí Pašmerga by ale raději zemřely, než se staly jejich nevěstami.

O hrozbě islamistů informovala plukovnice Nahida Ahmad Rašid, která vede druhý pluk Pašmerga sestavený pouze z ženských bojovnic. „V jejich zprávě stálo, že kdykoli chytí ženy z Pašmergy, vezmou si je za manželky,“ vysvětlila nebojácná bojovnice za svobodu v Iráku.

Pro válečníky Islámského státu je nepřípustné, aby byli poraženi ženami. „Teroristé z ISIS jsou skuteční pokrytci,“ odfrkla si Nahida s opovržením. „Myslí si, že když budou zavražděni ženami z Pašmergy, nepůjdou do nebe,“ dodala.

Kurdské bojovnice mají však jasno v tom, co udělají v případě, že by byly zadrženy. „Všechny ženy se raději zabijí, než aby skončily jako manželky džihádistů,“ dodává Nahida, která v boji proti teroristům nasazuje dennodenně vlastní krk.

jerry ( 6. listopadu 2014 06:52 )

Bodejť by je všude neviděl, když mu po stovkách běhají po bytě.

rakyta ( 6. listopadu 2014 06:06 )

dej si obklad jak ti radi tvuj psychyatr a pust si krtcka ale tam ai uvidis taky rusaky

tymitaky ( 5. listopadu 2014 21:08 )

Teď tomu nerozumím, nevěsty nebo nevěstky?

dyskrymrynacjia ( 5. listopadu 2014 20:59 )

Tak tyhle baby jsou frajerky!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa