Sexy Playmate po odstranění nádoru na mozku: Jsem jiný člověk!

15. 9. 2014
19:20

Oblékala se vyzývavě, ráda bavila společnost, ale teď je z ní podle vlastních slov někdo úplně jiný! Někdejší Playmate Kerry Parker (30) momentálně raději sedí doma v teplákách. Za vše může operace mozku, po které se probrala jako odlišná osoba.

V roce 2003 vyhrála modelingovou soutěž, od té doby pravidelně pařila ve vile hříchu Hugha Hefnera (88), zakladatele pánského časopisu Playboy.

V roce 2012 se Kerri Parker (30) oficiálně stala »playmate« a začala fotit lechtivé snímky. Své dokonalé tělo zapůjčila i hollywoodské herečce Megan Fox (28), které dělala dablérku.

Parádně nastartovanou kariéru ovšem uťal nádor na mozku. V únoru prodělala operaci a teď Kerri pozoruje četné změny ve své povaze. Z šoumenky je prý děsný introvert! „Jako by mi transplantovali cizí osobnost! Jsem někdo úplně jiný!“ lamentuje.

„Změnily se mi chutě, místo zábavy nejradši sedím doma na gauči s hrnkem čaje. Místo sexy šatiček teď nejradši chodím v teplákách...“  Přesto je prý ráda, že žije.

petranemeth ( 16. září 2014 10:12 )

uvedomila si ze zivot musi mit smysl a ze delat kurvicku kazdemu na potkani a party na dennim poradku neni to co by si clovek odnesl do hrobu..clovek musi zanechat neco láskyplného po sobe a ne vymetani vecirku a ukazovani sveho tela na verejnosti..mozna pochopila ze zivot je jenom zkouska .. a verim ze takova uz zustane......

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa