Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno 21°C

Pár hyen z Austrálie, které si od náhradní matky vzaly jen zdravé z dvojčat: Otec je pedofil!

Autor: Marian Balog - 
7. srpna 2014
22:03

Chudou Thajku zneužili, nechali si od ní odnosit dvojčata a nakonec si vzali jen jedno dítě, to zdravé, nepostižené. Teď navíc prasklo, že jeden z rodičů-hyen má temnou minulost! Otec je totiž usvědčený pedofil!

O případu do nebe volající bezcitnosti jsme vás již informovali: Chudá Thajka Pattaramon Chanbue (21) pronajala svou dělohu neplodným Australanům.Povila jim dvojčata, jakmile se ale ukázalo, že chlapeček trpí Downovým syndromem, odjeli ze země jen se zdravou holčičkou a Gammyho nechali na krku jeho matce!

On je pedofil!

Jména Australanů nejprve nebyla zveřejněna, jejich podlost si ale říkala o trest: A tady je! Novináři vyšťourali, že biologický otec dětí David Farnell byl v 90. letech odsouzen za zneužívání dvou holčiček, jimž nebylo ani 10 let!

A teď se podržte – dostal pouhé tři roky! Není pak divu, že když opustil vězení, hned zneužil další dívku!

Vrať mi dceru

„Jestli je to pravda, chci svou dceru zpátky!“ svěřila se otřesená thajská maminka. Ve světle faktů pak představa, že si pedofilní otec odvezl bezbrannou dívenku do Austrálie, vstávají hrůzou vlasy na hlavě!

Vmísil se i Vatikán

Kauza postiženého chlapce, kterého rodiče odhodili jako kus nepotřebného hadru, zaujala i Vatikán. „Nemělo by nás překvapovat, že lidé, kteří se nestydí »pronajmout dělohu«, pak odhodí postižené dítě jako vadný produkt,“ napsal vatikánský list L´Osservatore Romano.

ninka64 ( 7. srpna 2014 23:16 )

Vatikán by měl hlavně řešit svoje pedofily. Toho Australana pověsit za ko.le. a bude pokoj.

jahodove_ticho ( 7. srpna 2014 23:11 )

Nevidím na tom nic zlýho. Objednám si a zaplatím dítě. Neodvezu si pak nějaký pomatený zvířátko místo děcka. Větší průšvih je, že australan je úchylák co má vykastrovanej být uvázanej v nějakým ústavu a ne si kupovat parchanty v Banánistánech....

Zobrazit celou diskusi