Šaty za 5 milionů vytvořené z háčků: Bylo jich potřeba 24 tisíc, aby byly kompletní!

Autor: tp - 
26. července 2014
06:15

Chtěla jen, aby se jí zaplatily náklady na svatbu. Vyrobila tak šaty z háčků. Přišlo jí to jako zajímavý nápad. Když ale Helen Smith (42) zkoukla nabídku na eBayi, nevěřila svým očím, nejvyšší nabídka činila více než 5 milionů Kč.

S háčkováním k milionovému jmění. To se povedlo Helen Smith (42) z Velké Británie, která vytvořila celkem z 24 tisíc háčků šaty, ty pak umístila na eBay a očekávala, jestli se lidem vůbec budou líbit. Když se ovšem později podívala na svou nabídku, jen nevěřícně zírala na cifru překračující 5 milionů Kč.

Ty jsou vytvořeny z háčků, které spojila v řetěz a udělala z nich šaty. Zajímavý a skvělý nápad měl velký ohlas, i hned se lidé začali ptát po dalších a tak vznikly nejen šaty, ale i pásky, podprsenky či tanga! Jak se ale šaty v duhových barvách budou hodit do deštivého anglického počasí, to je jen otázka...

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

katasega ( 26. července 2014 13:04 )

Pitomci z Blesku, ani sajnu o nicem, ale vyzdimu z rukavu clanek o ”HACKACH“ Priste to bude o gumickovani z bavlnene prize?

bernadette ( 26. července 2014 12:42 )

Pleskáči se zase předvedli! Je to samozřejmě z gumiček, což je teď velký hit a vymyslel to nějaký korejec pro své děti.

stekavka ( 26. července 2014 12:35 )

Šaty z háčků? Redaktoři jsou asi blbci,když nevědí co je háček.Ty šaty uháčkované z řetízků a ne z háčků,háček je pomůcka na háčkování.

naidka ( 26. července 2014 11:53 )

Vypadá to na háčkované řetízky. Řetízek se dá uháčkovat z různého materiálu a potom spojit do plochy. Ten top bych řekla, že je z vlny nebo příze.

kajuna ( 26. července 2014 11:38 )

z jakých háčků ježíšmarjá, už z fotek je patrný, že je to vyrobeno z gumiček...milý autore, chtělo by to používat mozek

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud