Muž s diabetickým záchvatem ležel na zemi: První člověk mu pomohl až za 20 minut!

Celých dvacet minut trvalo, než diabetikovi pomohl první muž mezi stovkami dalších lidí.  (Autor: youtube.com)
Autor: tp, Policejní deník - 
4. června 2014
05:30

Celých dvacet dlouhých minut ležel muž v Praze na Můstku na zemi, než se mu ze stovek lidí začal věnovat první člověk. Ten okamžitě zavolal policii a záchranku. Nakonec se ukázalo, že měl diabetický záchvat. Policisté mu zachránili život. Nebýt toho muže, nechali by ho ostatní zemřít!

Policisté po přijezdu na místo našli muže, který byl opřený o zeď. V tu chvíli už u něj naštěstí byla jeho žena, která jim sdělila, že má diabetický záchvat. Policisté mu pak dali cukr a vyčkávali na záchranku.

Věc, která se může stát a stává. Vypadá rutinně. Být to třeba doma. Ovšem kolem muže prošly stovky lidí a nikdo si ho nevšímal, nikdo nezavolal pomoc. Až po dvaceti minutách se našel první "odvážlivec," který zavolal policii.

Video:

tarot666 ( 4. června 2014 15:22 )

Slovenky retardo

wmojko ( 4. června 2014 14:45 )

nepoznám význam slova čobolky"

tarot666 ( 4. června 2014 13:59 )

chcípni

tarot666 ( 4. června 2014 13:59 )

catherin4:hned som k nemu sla a zaparkovala pri nom- čobolky chodí a pak nezastavují,ale rovnou parkují

renataren ( 4. června 2014 13:18 )

Lidé každý den míjejí spoustu opilých, kteří se válejí na zemi... Když pak zkolabuje nemocný člověk, nevšímají si ho... Je to smutné, ale kdybych měla každý den ,,pomáhat" každému, kdo se válí po zemi... Kdybych viděla, že má třeba oblek či je skutečně vidět, že to není ,,pijan"či fetka... Ale někdy to rozeznat dost dobře skutečně nejde...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud