Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Vypečení zloději kradli benzín: Řidič na to šlápnul, holka vyletěla do vzduchu

Zlodějskému párečku se sice nějaký ten benzín zadarmo načepovat podařilo, ale té škody co napáchali...  (Autor: Repro YouTube.com)
Autor: psch - 
1. května 2013
18:52

Opravdu vypečený páreček zachytily průmyslové kamery jedné benzínky v australském Queenslendu. Holka vyletěla do vzduchu a všude začal tryskat benzín!

Vtipné video ukazuje povedený zlodějský páreček při krádeži benzínu. Všechno jde podle plánu a nenápadně. Žena stojí u auta, hvízdá si, tankuje, v ruce drží tankovací pistoli.

Až do doby, než se okolo začne procházet obsluha benzínky a nahlížet do auta. V tu chvíli řidič zpanikaří a šlápne na plyn!

V tu chvíli jako prakem vystřelená vyletí jeho zlodějská partnerka do vzduchu a co víc – utrhnou hadici od stojanu a všude začne tryskat benzín. Velké štěstí, že tam někdo nepostával s cigaretou v ruce, jinak by asi celá benzínka vyletěla do vzduchu.

babetku ( 2. května 2013 10:54 )

A proč by neexistovalo? Často přijedu k benzínce a chci natankovat do plný..... jak mám vědět, kolik přeseně peněz to bude?

cinderella1 ( 2. května 2013 02:28 )

S tim by meli neco udelat, u nas pokud nezaplatis predem, tak nic nedostanes. Takze nikdo nemuze natankovat zadarmo. Platis bud kreditkou primo u stojanu venku, nebo pokud chces jeste neco jinsiho koupit, jdes dovnitr a zaplatis u kasy. Ja jsem si ale myslela, ze to uz v CR take takto funguje.

anka ( 2. května 2013 00:10 )

u nas ano.....

franta43 ( 2. května 2013 00:10 )

v České republice

cinderella1 ( 1. května 2013 21:07 )

Jak to, ze tankovali aniz by predem zaplatili? To jeste nekde copak existuje?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud