Podnikatele Vlacha (†72) unesli, vydírali a popravili: Zemřel tak i šéf Miss ČR Moťovský (†41)?

Autor: shp - 
5. 4. 2013
19:00

Z případu uneseného podnikatele Petra Vlacha (†72) běhá mráz po zádech. Skupina pěti mužů ho unesla ve Francii, vydírala a poté chladnokrevně zastřelila ranou do zátylku. Případ přitom až nebezpečně připomíná kauzu šéfa Miss ČR Jana Moťovksého (†41).

Vlach byl 6. března unesen ve francouzské Nice. Únosci mu ještě den poté dovolili naposledy zavolat rodině. Vlach byl vydírán a možná i mučen proto, aby pětice Čechů získala hesla k jeho účtům. Když už ho nepotřebovali, naložili ho do auta a odvezli do italského Jižního Tyrolska.

Vlachovo tělo leželo v lese tři týdny

Tam ho odvedli do lesa, kde ho jeden z mužů střelil zezadu do hlavy. Jeho tělo leželo v lese tři týdny, než ho našla policie počátkem dubna. Pětici mužů nyní hrozí za úkladnou a naplánovanou vraždu až doživotní vězení. Děsivý osud Vlacha připomíná i zmizení šéfa Miss ČR a majitele muzea Gottland Moťovského.

Po čtyřech letech prohlášen za mrtvého

Ten v roce 2008 také odcestoval kvůli pracovní schůzce do francouzské Nice, kde záhadně zmizel. Přílet do Francie manželce potvrdil SMS zprávou, od té doby však o něm už nikdo neslyšel. Jeho tělo se nikdy nenašlo. Loni byl po čtyřech letech prohlášen za mrtvého. Datum úmrtí stanovil soud na 4. srpna 2008.

Doporučujeme
decathlonova-matka ( 6. dubna 2013 09:25 )

když ho tak dobře znáš, tak si musel do těch milicí a KSČ chodit taky, akorát že ty máš pořád holou pr.del

decathlonova-matka ( 6. dubna 2013 09:21 )

Bože, co ty jsi za závistivou krávu?

tina.vitaskova ( 6. dubna 2013 02:29 )

Mám vážné obavy, že jistí lidé vzali spravedlnost do vlastních rukou. Soudy, justice, ochrana občanů tu neexistuje, co s nenažranými podnikateli s luxusními nemovitostmi, kde jsou ti původní majitelé luxusních nemovitostí?????Jak skončili, kde jsou??? Myslím, že oba zasloužili kulku do palice, jak Maťovský tak Vlach.

daggan ( 5. dubna 2013 23:50 )

Tak Vážení! Další podvod Horoměřice!Příští týden bude aukce na domy HH Systém Horoměřice!Majitelé bytů odkoupili 2x tyto byty a nyní je mají v aukci odkoupit v rámci družstva Svatopluk!!! Kdo za nařízení aukcí a podvodu skutečně stojí?Kde je Judr.Marvanová zastupující všechny klienty bývalého HH Systém sprostého podvodu?Pokud budou zveřejněné V následujícím týdnu kupující realitky,kde se slétnou jak na mršinu,tak to z toho to bude jasné!Tak potom ať se nediví,že bude velký tlak veřejnosti a potencionálních vyděračů na majitele těchto realitek.A platí přísloví kdo chce moc má h...o,dodám kulku v hlavě.Stát má ochránit své občany od hyjen a supů zákony!!!Držím všechny palce postiženým spoluobčanům Horoměřické kauzy. Co žene lidi v 72.letech k nenažranosti,když se na ně soustředí gauneři tvrdého typu? S tím musí ale také počítat!Každá vychcanost se ale nevyplácí a na každého jednou dojde. __

tomik007 ( 5. dubna 2013 22:37 )

Kam oko dohledne - samej podvod...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa