V hotelovém pokoji se válel kokain, požil ho roční chlapec

Autor: INT, zun - 
6. února 2012
17:33

Stačila chvilka rodičovské nepozornosti. Sotva roční chlapeček se vydal na průzkum hotelového pokoje, kde byl s rodiči ubytovaný. Pod postelí našel opálenou lžičku se zbytky kokainu. A co udělal jako první? Lžičku si okamžitě strčil do pusy.

Jahmai jel se svými rodiči poprvé v životě navštívit babičku s dědou americké Virginii. Rodina by se do malého bytu prarodičů nevešla, navíc Jahmai se v noci často budí, proto se jeho rodiče rozhodli ubytovat se v hotelu. Této volby však vzápětí trpce litovali.

Mezitím co rodiče vybalovali v pokoji svá zavazadla, Jahmai vlezl v nestřeženou chvilku pod postel, kde našel opálenou lžičku se zbytky kokainu. Když si matka všimla, co to chlapec strká do úst, okamžitě mu lžíci sebrala. Nicméně Jahmai již stihl olíznout drogu, která na lžičce ulpěla. Matka okamžitě přivolala lékařskou pomoc a po převozu do nemocnice čekala Jahmaie řada testů. Jelikož výsledky rozborů krve byly v pořádku, byl chlapec tentýž den propuštěn.

Vedení hotelu se omluvilo a poskytlo rodině bezplatný pobyt v jiném z pokojů. V něm však kromě zvířecích exkrementů ležela i dýmka na kouření cracku. Po těchto otřesných zkušenostech se Portisovi rozhodli ředitele hotelu žalovat. Zaměstnanci i vedení hotelu se k případu odmítají vyjádřit.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud