Oběť falešného plastického chirurga: Podívejte se, jak ji vylepšil!

Autor: INT, lm - 
3. 12. 2011
12:44

Další žena se přihlásila jako oběť falešného plastického chirurga. Již dřív zohyzdil sebe a jinou pacientku smrtící směsí cementu, tmelu na pneumatiky a minerálních olejů. Rajee Narinesingh (48) si nechala od chirurga Oneala Rona Morrise "vylepšit" tvář. A takhle to dopadlo!

Američanka Rajee Narinesingh si asi takhle zkrášlení svého obličeje nepředstavovala. Falešný plastický chirurg Oneal Ron Morris jí do lící implantoval směs cementu a tmelu na pneumatiky.

Rajee je transsexuálka a Oneala našla právě přes kruh transgender lidí. Neměla prý dostatek peněz na kvalifikovaného chirurga a tak se rozhodla navštívit toho, který operace prováděl za zlomek průměrné ceny.

"Dostala jsem lekci. Mohla jsem zemřít. Teď už to vím," prohlásila a dodala: "Je to hrozný pocit, když chcete vypadat zvenku tak, jak to cítíte zevnitř. V tu chvíli jste ochotni riskovat a vsadit vše, jen aby to vyšlo."

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Sněmovna na popud opozice jedná o vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše

leninos ( 4. prosince 2011 08:20 )

Joj! já myslel že IB je blbka roku, ale tahle/tenhle jí trumfnul!

kobyla1 ( 4. prosince 2011 04:03 )

kobyla1 ( 4. prosince 2011 04:01 )

Nějak jsem nemohl spát a tak jsem čuměl co se kde píše v různých diskuzích....děkuji Vám přátelé za příjemný večer při čtení Vašich příspěvků....už dlouho jsem se takhle nezasmál.....bylo to vtipné, trefné a pravdivé.....ano....je to prostě blbá nána

nojasne ( 3. prosince 2011 19:45 )

To není oběť falešného chirurga, to je oběť vlastní pitomosti. Co si asi ta nána myslela, když se nechala "operovat" někde ve sklepě od chlapa v ušmudlaným plášti ? Když chce někdo lěpší ksicht, tak musí mít prachy na pořádnou kliniku.

golf33 ( 3. prosince 2011 16:51 )

Ty jooo, to je tlama Dobře jí tak, když si neváží zdraví a chodí na zbytečné plastiky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa