Manželé neměli 20 let sex: Přečtěte si, jak to snáší

20 let bez sexu si asi dokáže představit málokdo, manželé Popovićovi ale tvrdí, že je to daleko lepší  (Autor: shutterstock)
Autor: bali - 
13. srpna 2011
10:35

Říká se, že sex je motorem a sílou vztahu, ale ne každý na to má stejný názor. 20 let bez sexu si asi dokáže představit málokdo. Manželský pár z chorvatského Splitu je ale o mnoho šťastnější, když se mu může vyhnout a dokonce jsou bez něj radši.

Marina a Bratislav Popovićovci (oba 45) považují za tajemství svého spokojeného společného soužití právě život bez sexu. Po narození dcery se sexu vzdali a je to už dvacet let.

„Dneska se každý večer k sobě přitulíme a usneme, nemilujeme se. Podle mě se síla sexu přeceňuje a zapomíná se na jiné hodnoty, které jsou v životě stejně důležité,“ obhajuje svůj názor Marina.

Že sex hraje ve vztahu důležitou roli vypovídají i průzkumy mezi lidmi. Bez něj by si vztah dokázalo představí asi 7 procent lidí, ale 93 procent naopak tvrdilo, že bez sexu se žít nedá. Vnáší do vztahu intimitu, uvolnění a radost.

lufterak ( 13. srpna 2011 20:27 )

Maji recht, sex je upocena ztrata casu pro chudy. Jeste bych mozna strpel peknou praci rukou a pusou od hezke divky s prijemnym vyrazem, ale koukat se na tu moji vecne nasranou maminu se mi fakt pri sexu nechce ..., a protoze jsem proti nevere, tak radsi chodim na ryby

e.44 ( 13. srpna 2011 19:02 )

žiraf, dík

zirafa ( 13. srpna 2011 18:57 )

máš tu ode mne dole příspěvek, ono se to nepřiřadilo tam, kam mělo.....

zirafa ( 13. srpna 2011 18:55 )

jojo, e.44, když mláďata z hnízda odlétají...♫♪♫ my mámy to obrečíme, ale neboj, bude to jiné, ale zajímavé, představ si, od teď budeš hýčkat jen SAMA SEBE! to má taky něco do sebe, ne? hlavně ať jsou mladí spolu šťastní, to je nejdůležitější. Dej si paňáka, zamáčkni slzu, ode dneška vám s taťkou začíná úplně jiný hezký život! (13. 08. 2011 18:55)

zirafa ( 13. srpna 2011 18:55 )

jojo, e.44, když mláďata z hnízda odlétají...♫♪♫ my mámy to obrečíme, ale neboj, bude to jiné, ale zajímavé, představ si, od teď budeš hýčkat jen SAMA SEBE! to má taky něco do sebe, ne? hlavně ať jsou mladí spolu šťastní, to je nejdůležitější. Dej si paňáka, zamáčkni slzu, ode dneška vám s taťkou začíná úplně jiný hezký život!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud