Šokující video: Bratr korunního prince mučí bezbranného muže!

mučení
Autor: INT, oj - 
25. 4. 2009
19:18

Po internetu koluje šokující video! Pachatelem je bratr korunního prince Spojených arabských emirátů Sheikh Issa bin Zayed al Nahyan. Spolu s policisty bičuje bezbrannou oběť, cpe jí písek do úst a nakonec ji přejede autem.

Jedná o afgánského obchodníka, který údajně náhle změnil dohodu o dodávkách obilí.

Příslušník policie nejprve oběti svázal nohy a ruce, aby mu pak člen královské rodiny Sheikh Issa bin Zayed al Nahyan mohl snadněji cpát písek do úst a bičovat ho. Kolem k smrti vyděšeného muže potom střílel z automatické pušky. Nakonec ho přejel svým Mercedesem SUV.

Na jiných částech pásky prý Issa, zástupce vrchního velitele ozbrojených sil Spojených emirátů, například muži sype sůl do ran.

První obvinění proti Issovi se objevila před rokem, kdy na něj americký podnikatel Bassem Nabulsi podal žalobu v USA

Nabulsi, který je Šejkův bývalý obchodní společník a poradce, ukázal tisku pár fotek vystřižených z videa, kde obviněný bije oběť dřevěným prkny s vyčnívajícími hřebíky

 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

radkaii ( 30. dubna 2009 10:53 )

To je KSA a svět islámu. Co naplat, že oficiálně podle islkámui je toto nepřístojné.....

hafblaf ( 25. dubna 2009 21:19 )

Na tohla se nedá nic slušného říct, normální hovado, v tomhle případě arabské.

Zobrazit celou diskusi
Další videa