Mongolky nechtějí domů. Pořizují si tady mimina

Přišly o práci a mají se vrátit domů do Mongolska. Tam ale dluží velké peníze, a proto chtějí za každou cenu zůstat v Česku.
Dívky z Mongolska, které pracovaly ve firmách na Vysočině, na to, zdá se, vyzrály. Většina jich je v jiném stavu!
"Na ubytovně mám šestnáct mongolských žen a třináct z nich je viditelně těhotných," potvrdil Blesku provozovatel jedné z ubytoven, pan Pavel. Celé jméno muž nechce zveřejnit, těhotenství jeho klientek totiž doslova balancuje na hraně zákona. "Těhotné jsou většinou se svými mongolskými partnery, kteří tady také pracují. Ti pak najdou Čecha, který u soudu za úplatu otcovství vezme na sebe," vysvětluje pan Pavel.
Na tenký led stávajících zákonů se pustila i paní Samanda (37). Je v šestém měsíci těhotenství a otce svého dítěte už má vyhlédnutého. Otcovství slíbil vzít na sebe jeden ze »slušných« bezdomovců v Havlíčkově Brodě. "Domů se nelze vrátit. Na moji cestu sem se zadlužila celá rodina a já se bez peněz vrátit nemohu," vysvětlovala lámanou ruštinou těhotná žena. Dítě by jednou ráda dala k adopci.
Policie o problému ví, ale řešit ho nemůže. "Nám je jasné, že většina z těch narozených dětí nemá jediný český gen. Bohužel zkoušku DNA v takovém případě nemůžeme nařídit. Stejně tak víme o fingovaných sňatcích cizinek s občany Evropské unie," říká mluvčí jihomoravské cizinecké policie Roman Pittner. Policisté prý hledají nástroje, jak těmto množícím se případům zabránit. Bez změny legislativy to ale patrně nepůjde. V Česku je to totiž matka, kdo určuje otce svého dítěte bez dalšího dokazování.
mluvíš mi z duše, líp bych to nenapsala!
O pokud jde o tu defenestraci, tak se hlásím do prvního šiku, halapartnu si seženu