Příliš velké sousto i na žraloka bílého. Dvoutunová paryba se zardousila na mořské želvě

24. 4. 2019
05:15

Tohle sousto bylo příliš velké i na postrach oceánů. Žralok bílý se v japonských vodách zardousil mořskou želvou, do které se zakousl s vidinou chutného žvance. Jeho dvoutunové tělo po smrti vylovili rybáři.

Tělo paryby bylo zachyceno sítí při rybolovu na moři. Snímky žraloka, který má v ostrých zubech zaseknutou mořskou želvu, zveřejnil na facebooku uznávaný rybář Greg Vella.

Klábosení v rádiu

Byl jsem na komerčním rybolovu kvůli tuňákům, když jsem zaslechl klábosení v rádiu, že kolem plave bílý žralok s velkou mořskou želvou v tlamě,“ řekl Vella podle Daily Mailu.

Lidé o tom začali vtipkovat, takže jsem tomu nevěnoval žádnou další pozornost. Další den byl nalezen mrtvý poblíž návnad, zamotaný v síti,“ dodal rybář.

Žralok želvu ze zubů nedostal

Kapitáni, se kterými jsem mluvil den předtím, říkali, že vypadal, že je téměř mrtvý, protože nedokázal uvolnit obří želvu,“ uzavřel Vella. Mrtvá paryba vážila přes dvě tuny.

 

 

tarzanzroduopic ( 24. dubna 2019 13:44 )

Nic vezlém,ale nedýchá náhodou žralok žábrami, co má na boku?! Jak se poak ale mohl zadusit?! Nezasekla se mu náhodou ta želva v tlamě a nezemřel spíš od hladu?!

janieem ( 24. dubna 2019 10:38 )

Dvoutunová paryba se zardousila na mořské želvě.

Proboha, co je to za nadpis? To jako žralok surfoval na mořské želvě a zadusil se? Ach jo. Kam spěje náš svět, když do médií píšou trotlové, co ani neumějí česky!

naidka ( 24. dubna 2019 08:56 )

Bleskáči, taková malá chuťovečka po ránu?
A dvoutunová paryba se nezardousila na mořské želvě (jedině že by na ní plavala nebo ležela), ale mořskou želvou.

prasatkopepicek ( 24. dubna 2019 08:34 )

A kdyz nekdo krade a neni podnikatel, tak tomu ne?

Velikonoce1 ( 24. dubna 2019 07:21 )

Tohle přeju i nenažranym politikům a podnikatelům zlodějum!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa