Rozzuřený pasažér podpálil svá zavazadla. Naštval ho zrušený let

Autor: peb - 
25. listopadu 2018
18:50

Frustrovaný pasažér Pákistánských aerolinií se rozhodl protestovat proti zrušení svého letu hodně zvláštním způsobem. Přímo na letišti zapálil obsah vlastních zavazadel, jak informuje web časopisu Newsweek. 

Čtvrteční spoj z Islamábádu do Gilgitu byl nejprve zpožděn a pak ho letecká společnost kvůli špatnému počasí úplně zrušila. Pro jednoho z cestujících to byla patrně poslední kapka. Zlost se rozhodl ventilovat tím, že začal podpalovat svá zavazadla v letištní hale. 

Jeden z přihlížejících se po chvíli pokusil přiblížit k ohni s hasicím přístrojem, rozzuřený muž ale hasičák vykopl muži z rukou. Další člověk to vše natočil na video. Muže se nakonec podařilo uklidnit a odvedli ho zřízenci letištní bezpečnostní služby, oheň uhasili hasiči.

Mluvčí aerolinek uvedla, že cestující ze zrušeného letu byli převezeni do hotelu, kde počkali na další spoj. „Žádná společnost nemůže riskovat provoz ve špatném počasí,“ zdůraznila. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud