Legenda akčních filmů a Putinův přítel Steven Seagal: Chce se stát ruským gubernátorem

Autor: ČTK, nkov - 
27. 9. 2018
08:58

Hollywoodský herec Steven Seagal, držitel titulu ruského zmocněnce pro humanitární vztahy s USA, by se chtěl stát gubernátorem ruského Přímořského kraje na Dálném východě. Symbolickou nabídku přijal od diváků filmového festivalu ve Vladivostoku. Seagal má už dva roky ruské občanství a označuje se za obdivovatele prezidenta Vladimira Putina.

K vysokému úřadu ho prý opravňují ruské kořeny z otcovy strany. Podle dostupných údajů Seagalovi židovští prarodiče emigrovali z Ruska do Spojených států, matka je z nizozemsko-německé rodiny. Sám Seagal se narodil v roce 1952 v americkém Michiganu. Putina označuje za svého bratra, aktivně v roce 2014 podpořil ruskou okupaci ukrajinského Krymu.

Gubernátorské volby v Přímořském kraji skončily počátkem září skandálem. Po ohlášeném vítězství kremelského kandidáta se ukázalo, že výsledek byl zfalšován. Ústřední volební komise volby zrušila a náhradní termín stanovila na polovinu prosince.

Video Steven Seagal navštívil Bělorusko: Od Lukašenka dostal melouny a mrkvičku - Reuters

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

liskabystrouska ( 27. září 2018 17:31 )

havran2 ( 27. září 2018 10:19 )

Seagal už neví kde by se ne.ral ! ! !

istyl ( 27. září 2018 09:21 )

....pako...

Zobrazit celou diskusi
Další videa