Na dálnici „pršely“ peníze z hazardu. Policie ji uzavřela a začala sbírat

Autor: jer - 
26. ledna 2018
18:47

Dálnici v americkém státě Illinois v úterý policie musela uzavřít kvůli penězům. Přesněji kvůli penězům, které byly rozptýlené po celé šíři dvou jízdních pruhů. O netradiční dopravní komplikaci informovala lokální televize WCIA3.

Na dálnici I-74 nedaleko města Mahomet došlo k nehodě tří vozů. Jeden z řidičů jel podle policie příliš rychle, ztratil kontrolu, narazil do svodidel a následně se srazil s druhým autem. Oba vozy se zastavily na dělící travnaté ploše. Třetí automobil se kolizi vyhnul, ale vjel do příkopu.

Řidič prvního vozu v kufru vezl velké množství bankovek v hodnotě 5, 10 a 20 dolarů. A ty byly při nehodě rozmetány po okolí. Peníze údajně pocházely z hracích automatů.

Policisté dálnici uzavřeli a začali sbírat peníze. Přibližně za hodinu byl provoz obnoven. Jeden z řidičů byl po nehodě převezen do nemocnice, jeho stav není vážný.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud