Žena neměla peníze na výchovu dětí: „Zalila jsem svá miminka betonem,“ přiznala

Autor: Mii - 
22. 11. 2017
19:22

Žena původem z japonské Ósaky se přiznala, že na konci 90. let zavraždila svá čtyři novorozeňata, protože neměla finanční prostředky na to je vychovávat. Vraždu navíc vykonala tak, že je vložila do kbelíku a zalila betonem. Jejich ostatky si až do letošního roku nechávala v bytě. Informuje o tom japonská televize NHK.

Mayumi Saito (53) se svěřila, že děti porodila mezi lety 1992 a 1997. Otcem byl její tehdejší přítel, který také neměl na výchovu finance. Na vlastní pěst se tak rozhodla novorozeňat zbavit. Trápilo ji ale svědomí. Nakonec se 20. listopadu letošního roku sama udala na policii.

Ósacká policie nyní věc vyšetřuje. Musí postupovat extrémně opatrně, protože přesná příčina smrti dětí zatím není známa a od událostí uplynulo tolik let, že čin může být promlčený. I tak ale policie ženu zatkla kvůli podezření, že když se v roce 2015 stěhovala, tak manipulovala i s ostatky jednoho z novorozeňat.

Postmortem výpočetní tomografie – proces, kterým se za pomoci rentgenového záření zkoumají ostatky těl – odhalila, že v kbelících nalezených v bytě Saito se skutečně nacházejí čtyři novorozeňata. Každý kbelík byl zabalen ve vlastní papírové krabici.

Žena přemýšlela o sebevraždě

Dalším krokem vyšetřovatelů bude odstranit z těl nabalený beton a zjistit přesnou příčinu smrti. „Všechny jsem porodila na místě, kde jsem dříve žila. Myslím, že můj přítel věděl, co jsem udělala. Přenesla jsem je do nového bytu, když jsem se stěhovala,“ citovala policie ženu. Narození ani jednoho z dětí tehdy úřadům nenahlásila.

Současný byt Saito se nachází ve třetím patře panelového domu. Žije v něm se svým náctiletým synem, kterého měla později. Další její syn žije jinde. „Cítila jsem, že bych tehdy děti nezvládla vychovat, tak jsem je vložila do kyblíků a zalila betonem,“ vysvětlovala policii.

„Neměla jsem nikoho, o kom bych s tím mohla mluvit. Přemýšlela jsem o sebevraždě. Svého syna bych ale nedokázala opustit, a tak jsem přišla,“ pokračovala žena. Jaký postih jí hrozí, zatím není jasné.

Japonsko nedávno navštívil americký prezident Donald Trump. A střihl si faux pas při krmení kaprů:

Video Donadl Trump a Šinzó Abe - Youtube
360p

Doporučujeme
levicove-smegma ( 23. listopadu 2017 00:12 )

Není to škoda? Vždyť každý ten kousek mohl být dvě kila jemného masíčka! Přidej se k nám a vol Zemana!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa