Kvůli nemravnému tričku na rozlučku je vyhodili z letadla: Miliardář se nabídl uspořádat novou

Autor: aba - 
5. 6. 2017
22:30

Celkem osmnáct Britek ve věku mezi třiceti a šedesáti lety bylo minulý týden vyhozeno z letu na Malorku, kde měla jedna z nich mít rozlučku se svobodou. Letecká společnost Jet2 je vykázala z letu kvůli tričku, které pokládali za nemravné. Milionář Richard Branson se ale nabídl zachránit situaci.

Měla to být vysněná dovolená a rozlučka se svobodou v jednom. Emma Green se bude vdávat v srpnu a minulý týden měla odletět spolu se svými kamarádkami a členkami rodiny na Majorku, kde měla proběhnout její oslava. Ženy si nechaly vyrobit i speciální trička a celá skupina tak měla na sobě černý vršek s růžovým nápisem „Eminina rozlučka se svobodou 2017“ vepředu a „děvky na turné"“ vzadu. A právě nápis na zadní straně měl zaměstnance aerolinek pohoršit natolik, že skupinu vyvedli z letadla a nenabídli jim ani náhradní let.

„Všechny jsme profesionálky, matky, já třeba pracuji s mentálně postiženými, ani jedna z nás není žádná potížistka,“ rozčiluje se nastávající nevěsta. „Převlékly bychom se, ale nikdo se s námi o tričkách nebavil a rovnou nás vyvedli,“ vypráví rozhořčeně Emma, která nechápe, jak mohl nápis na zádech, který navíc nebyl ani vidět, když se ženy posadily, odporovat předpisům letecké společnosti. Ta se v rámci incidentu vymlouvá na přítomnost dětí v letadle. „I policistům to přišlo směšné, když přijeli,“ vypráví jiná účastnice rozlučky.

Ženy tak nakonec musely shánět jiné lety a kupovat nové letenky. Některé ani neletěly z domácího Leicesteru, ale musely až do Londýna. Matku a tetu nevěsty problém odradil natolik, že se rozhodly v plánovaných prázdninách nepokračovat a novou letenku už nekoupily. O incidentu se doslechl anglický miliardář Richard Branson, majitel vydavatelství Virgin Records, a nabídl „rozlučkové partě“ kompenzaci za zkrácené prázdniny z vlastní kapsy.

Video Gábina Kratochvílová: Na rozlučce se svobodou striptéra nechci, ale venušiny kuličky klidně! - Andrii Konontsev

Skupinka může kdykoliv do konce roku využít jeho letadla, se kterým poletí do Las Vegas, kde budou mít zajištěné tři noci v místním vyhlášeném hotelu Tropicana. Branson zdánlivě podobnou situaci už jednou řešil v rámci své vlastní vydavatelské společnosti. Když v roce 1977 vydali Sex Pistols své debutové album „Never mind the Bollocks, here’s the Sex Pistols,“ jeden ze zaměstnanců jeho obchodu ho vystavil do výlohy. Později za to byl souzen a Branson už tehdy zaplatil všechny soudní výlohy a jeho zaměstnanec byl nakonec uznán nevinným. 

Zdali skupinka žen miliardářovu nabídku přijme, nebo ne, zatím není jasné.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

sores ( 6. června 2017 10:42 )

Musí se nechat, že lidstvo si čím dál více dovoluje nemravností! A to nahoty, vulgárního vyjadřování až kanálního a dalších prasáren!!! Svoboda není to, že si mohu dělat naprosto vše co mně napadne a nebudu respektovat zákony a slušnost! A pokud se člověk nechce podřídit slušné společnosti, tak ať jde žít do hlubokých lesů a žije sám v jeskyni! tam ať se třeba zblázní, nikomu nebude škodit a svobody všeho druhu bude mít víc než dost!

hulimihoukolen ( 6. června 2017 10:16 )

Je to prostě zmršený překlad.

Bystrozraky ( 6. června 2017 09:53 )

Ano, pískají nám debilové a my jenom poskakujeme.

Bystrozraky ( 6. června 2017 09:01 )

Milý karprox, tady nejde dávat nějaké informace, ale pouze vyvolávat senzace. Čím ošklivější, tím je to atraktivnější, aby plebs měl co číst. Pokud toto je ta pravá četba. Tak pomalu média dělají z lidí ještě větší hulváty, než jsou. Zvláště pak Angličanů tím vynikají. Co se týče toho starého osla boháče, který jakoby zachraňoval situaci, udělal by lépe, kdyby svoje "těžce" vydělané peníze dál raději na slepce a ne na takovou debilní mládež. Ovšem to by dnešní svět nebyl takový blázinec, jakým je.

karprox ( 5. června 2017 23:41 )

Zajímavý článek. No přiznejme si, že to asi nebyl zrovna ten nejlepší a nejchytřejší nápad. Co mne ale docela zaujalo je na jedné straně fakt, že se to odehrávalo v Británii, kde je možno zabít člověka, Čecha naprosto beztrestně, v Británii, která, podle posledních zpráv má úplně jiné starosti. Zaujala mne naprostá absence informace zda to byla iniciativa pracovníků letiště, jméno města ve článku zmíněno bylo, nebo jestli šlo o aktivitu pracovníků letecké společnosti, v tomto článku naprosto anonymní letecké společnosti. Pokládám to za závažnou zprávu o stavu tisku. Autor článku se soustředil na to aby přinesl svého druhu další senzaci, ale informaci, které letecké společnosti se raději vyhnout, tu jsem v článku postrádal.

Zobrazit celou diskusi
Další videa