Prodáme vám její panenství za 135 tisíc: Policie osvobodila 16letou dívku, kterou pasáci nabízeli na síti

Ilustrační foto
12. 3. 2017
08:01

Španělská policie rozprášila gang pasáků prostitutek, který na internetu za úplatu nabízel panenství nezletilé dívky. Při zásahu byla osvobozena šestnáctiletá dívka, jejíž panenství se prodávalo za 5000 eur (asi 135.000 Kč).

Oznámila to agentura AFP s odvoláním na policejní komuniké. Vyšetřování vyústilo v zatčení sedmi osob, obviněných z prostituce, sexuálního zneužívání a zneužívání dětí a mladistvých.

Gang poskytoval různé sexuální služby v letovisku Marbella v Andalusii na jihu země. Mimo jiné zajišťoval společnice zámožným klientům, kterým je dopravoval ať už do jejich domovů, nebo do hotelů. Nabídku přitom inzeroval na internetu.

Španělská policie má od roku 2013 zvláštní program boje proti obchodu s lidmi, který občanům umožňuje úřady diskrétně telefonicky či internetovou poštou informovat o svém podezření. V nejnovějším případě policie nejprve dostala anonymní mail, upozorňující na inzerát údajně zletilé dívky, která však vypadala mnohem mladší. Poté jiný občan telefonicky ujistil, že dotyčné je ve skutečnosti šestnáct let.

Video Podívejte se na video: Rvačka prostitutek. Španělské prostitutky vyhlásily válku levné konkurenci. - YouTube
360p 240p

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa