Americké letadlo muselo nouzově přistát: Muže rozčílil poplatek za půjčení deky

Autor: nka - 
9. 3. 2017
10:55

Nepříjemnosti způsobil na palubě letounu do havajského Honolulu cestující, který odmítl zaplatit za zapůjčení přikrývky. Letoun se kvůli němu musel po dvou hodinách letu nad Pacifikem obrátit a neplánovaně přistát v Los Angeles. 

Let společnosti Hawaiian Airlines, mířící z Las Vegas do Honolulu, byl ve vzduchu sotva dvě hodiny, když se jeden z cestujících začal shánět po dece. Letuška mu vysvětlila, že zapůjčení deky stojí 12 dolarů (300 Kč).

Informace o poplatku muže rozčílila. Když mu k bezplatnému získání přikrývky nepomohl argument, že je mu zima, a tudíž na ni má nárok, vyžádal si číslo na představitele letecké společnosti. „Za tohle bych si rád někoho pěkně podal,“ prohlásil poté podle Hawaii News Now.

Na základě této poznámky se pilot letadla rozhodl letadlo otočit a přistát v Los Angeles, kde si neklidného pasažéra převzala místní policie. Ta poté usoudila, že muž nepředstavoval reálné nebezpečí a šlo o plané hrozby. Cestující tak mohl v cestě do Honolulu pokračovat dalším letem od jiné společnosti.

V prosinci nouzově přistálo letadlo v Praze. Proč? Podívejte se na video:

Video Nouzové přistání v Praze: Muž na palubě hrozil bombou. 
480p 360p 240p

Doporučujeme
sofia1 ( 9. března 2017 13:00 )

Ktera spolecnost to byla?... a jak sejmenoval ten pilot?....takova fakta, by mela byt vzdy zverejnena!!!!!!!!

sofia1 ( 9. března 2017 12:57 )

Pilot letadla mel byt okamzite propusten a patricne potrestan. Pasazir mel na teplo, ci teplou deku narok!! Ten kdo se domaha sveho prava neni pomateny!!!

sosacek ( 9. března 2017 11:46 )

Nevím proč by ho zklidňovali, chtěl pouze to na co měl nárok. Ty jsi také pěkné přiblblo, až ti zavřou na palubě hajzlíky tak tě budou také zklidňovat, že? A že tu už takové pokusy byly..

sosacek ( 9. března 2017 11:43 )

Vůbec se mu nedivím. Hajzlové chtějí za půjčení 300 a cena deky je 100. Přistání by si měl zaplatit ten debilní pilot, co to vyhodnotil jako hrozbu. Všem nenažraným sviním se to chce bránit a to okamžitě. Dědek dobře udělal, ještě bych společnost žaloval.

y1xcvbnm ( 9. března 2017 11:28 )

 Divím se že neumějí jednoho pomateného dědka zklidnit

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud