Vousatá herečka ukázala chlupatá prsa: Negativní kritice se směje - na svůj vzhled je hrdá

Autor: bop - 
18. prosince 2016
18:43

Nigerijská herečka Queen Nonyerem Okafor (29) se rozhodně v davu neztratí. Trpí poruchou, díky které je její tělo nadměrně ochlupené - a připomíná tak na první pohled spíše muže... Kritice, že nemůže mužům připadat atraktivní, se rozhodla umlčet svérázným způsobem: Pochlubila se svými prsy!

Nigerijská dívka by se ráda proslavila jako herečka. Už teď je ale v jistém smyslu celebritou jako »nejchlupatější žena Nigérie«. Queen Nonyerem Okafor (29) díky svému nevšednímu vzhledu však čelí pozornosti jak pozitivní, tak i silně negativní. A mnozí si myslí, že takto zarostlá žena nemůže být pro muže nijak atraktivní...

Queen se tuto kritiku rozhodla umlčet. Aby jim dokázala svůj sex-appeal a ženskost, vytasila se na internetu se svými bujnými prsy. A tvrdí, že je na svůj vzhled náležitě hrdá! Nevypadá totiž jako žádná jiná... V současné době je Queen prý zasnoubená a brzy se bude vdávat.

Dívce začal na ženu neobvyklý porost rašit až v jednadvaceti letech. Od té doby se rozšířil natolik, že přitahuje pozornost už na první pohled. Nejprve s chlupatou okrasou hodlala bojovat... Pokusy o odstranění však vedly jen k větší hustotě ochlupení. A tak je vzdala a přijala se taková, jaká je.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Další videa
Články odjinud