Nahotinka první dámou USA? Murdochův deník otiskuje fotky svlečené Trumpové

Autor: ČTK - 
1. 8. 2016
13:44

Již druhý den v řadě se ve čtvrtek objevila na titulní straně bulvárního deníku New York Post fotka nahé manželky republikánského prezidentského kandidáta Donalda Trumpa Melanie. Fotografie z dob, kdy se imigrantka ze Slovinska živila jako modelka, vyvolaly během vyostřené prezidentské kampaně rozporuplné reakce. Zatímco část veřejnosti je odmítá jako sexistické, podle Trumpova poradce nepředstavuje jejich zveřejnění žádný problém.

List patřící do portfolia mediálního magnáta Ruperta Murdocha otiskl fotografii Melanie Trumpové, kterou nahou v posteli objímá švédská modelka Emma Erikssonová. O den dříve se na titulu objevila slovinská modelka prosta oděvu v lascivní póze s rukou v rozkroku.Takto jste potenciální první dámu ještě nikdy neviděli!“ láká podtitulek čtenáře na další údajně exkluzivní snímky.

Fotografie podle listu pocházejí z roku 1995, kdy se tehdy pětadvacetiletá modelka nechala pod jménem Melania K. vyfotit pro dnes již neexistující časopis Max Magazine.

Stovky Američanů na sociálních sítích otištění fotek vesměs odsuzují. Zatímco Trumpovi stoupenci v něm vidí snahu o poškození svého favorita, další je označují za nové dno už tak velmi urážlivé a drsné kampaně.

Trumpův poradce Jason Miller naproti tomu v neděli televizi CNN řekl, že se „kvůli těm fotkám není proč zlobit, je to krásná žena“.

Murdochův newyorský deník již v průběhu republikánských primárek podpořil Trumpa jako nejlepšího prezidentského kandidáta, jehož označil za „hodně slibnou potenciální superstar, která dělá nováčkovské chyby“. S Trumpem souzněla i Murdochova britská média, která se podobně jako newyorský miliardář vyslovila před červnovým referendem pro odchod Británie z EU.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

odetka ( 21. listopadu 2016 08:05 )

Je hezká? Je. Tak co?

fotrpjotr ( 21. listopadu 2016 07:44 )

Trump se oproti Obamovi nemusí za svoji ženu stydět.

st.rec ( 2. srpna 2016 07:09 )

Mladá paní Trumpová se má čím pochlubit,tak proč ne?Sarkozy taky měla nahé fotky a úspěch,Hullary už holt má po sezóně.

flesch2z ( 1. srpna 2016 20:28 )

Tahle je aspoň pěkná a pořád, zato Monika teď vypadá jak vzducholoď a Hillary jak přestárlá zhrzená víla. Mimochodem Hillary má taky milence, nebo si myslíte, že Když Bill na ní 20 let kašle, že se nechá zarůst mechem? Chce to jen nachytat.

tomik007 ( 1. srpna 2016 16:52 )

Slovanska dcerecka bleskouni - procz se divite ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa