Sobota 9. prosince 2023
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie
Zataženo, déšť se sněhem 0°C

Muž se zabarikádoval ve francouzském hotelu. Má nůž a podezřelý balíček

Autor: ČTK - 
19. července 2016
18:04

Zásahová jednotka francouzského četnictva byla v úterý odpoledne přivolána do městečka Bollène na jihu Francie, kde se dosud blíže neznámý muž, patrně ozbrojený nožem, zabarikádoval ve svém pokoji v hotelu, kde odmítl zaplatit účet. Muž má podle nepotvrzených zpráv podezřelý balíček, ze kterého trčí dráty.

„Nevíme ještě, jaké má důvody (pro své chování) a zda souvisí s událostmi v Nice,“ řekl listu Le Figaro nejmenovaný představitel místní radnice.

Ve zjitřené atmosféře po vražedném útoku v Nice, kde před pěti dny útočník za volantem kamionu vjel do davu a zabil 84 lidí, úřady hotel vyklidily, okolí ohradily a přivolaly elitní zásahovou jednotku i pyrotechniky z Marseille.

V čele města se 14.000 obyvateli, které se nachází asi 45 kilometrů severně od Avignonu, je od roku 2008 Marie-Claude Bompardová, manželka spoluzakladatele krajně pravicové Národní fronty Jacquese Bomparda. Ten si mezitím vytvořil vlastní politické uskupení.

VŠE O ÚTOKU V NICE ČTĚTE ZDE 

mrkevmrkev ( 19. července 2016 23:08 )

Nějak se jim to v té multikulti Francii se.e. Nikdo si neumí představit tu bolest, když Vám zemřou děti kvůli špatné práci politiků, policie, už se to nedá vrátit. Jak tenká nitka je mezi životem a smrtí. Snad se normální obyvatelé EU probudí, a dokáží udělat takové kroky, které zachrání náš klidný a bezpečný život.

lunatic ( 19. července 2016 19:23 )

Děsím se,aby z toho nevzešel převrat

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud