Vzpoura podváděných manželek: Sokyně v lásce mlátí na ulici, milenkám jde o život

Autor: red - 
14. 7. 2016
22:15

Čínské manželky berou spravedlnost do svých rukou! Na internetu se objevují videa jejich brutálních zákroků proti milenkám, které jim kradou manžely. Podváděné ženy se přitom neštítí vůbec ničeho a neznají slitování.

Mít něco s ženáčem v Číně je o život! Pokud totiž manželka milenku odhalí, nemá s ní žádné slitování. Navíc se na stranu podváděné ženy často přidají i další ženy, které nejsou o nic méně brutální.

Na internetu se objevila další dvě videa, která to potvrzují. První zachycuje scénu z ulice v Čeng-čou, kdy dvě ženy přepadly milenku, která údajně svedla manžela jedné z nich. Útočnice ji profackovaly, roztrhaly jí oblečení a ostříhaly vlasy. Nikdo z kolemjdoucích nezakročil a nakonec jejich roztržku ukončila až policie, která je převezla všechny na stanici.

Video Číňanky mlátí milenky svých mužů na ulici. - YouTube

Druhé video pocházející rovněž z Číny je o dost brutálnější. Skupinka žen přepadla mladou dívku, která údajně „ukradla“ jiné ženě manžela. Z dívky strhaly oblečení a kopaly ji do hlavy. Na pomoc dívce přispěchal muž v maskáčích, který se pokoušel běsnící ženy odehnat. Moc se mu to ale nedařilo. Video končí záběrem na schoulenou plačící dívku.

Video Číňanky mlátí milenky svých mužů na ulici. - YouTube/Liveleak

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

petrpupkin ( 15. července 2016 21:29 )

Proč nezbijí své muže,nato nemají odvahu.

sores ( 15. července 2016 11:33 )

Jen jednoduchý ženský se perou o chlapa!! Je to ubohé a známka velmi nízké sociální inteligence! Žádný samec za to nestojí. Ženský by si měly vážit sama sebe a ne se ponižovat k něčemu tak ubohému!!!!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa