Němečtí nudisté mají utrum! Úřady jim zakázaly svlékání kvůli uprchlíkům

Autor: Veronika Pavlíková - 
22. června 2016
22:24

Údiv a bouření teď kvůli uprchlíkům zažívají němečtí nudisté! Členům tradičního, více než 100 let starého, naturistického klubu v Moritzburgu bylo sděleno, že se v kolonii u místního jezera nesmí pohybovat nazí, jelikož se v jeho blízkosti příští měsíc otevře uprchlické centrum.

Tamní úřady se totiž bojí, že by se nudisté mohli stát oběťmi sexuálních útoků migrantů, kteří budou od července bydlet v novém azylovém centru, jež bylo vybudováno za více než 42 milionu Kč.

„Nevím, jestli bylo moudré zřídit azylové centrum zrovna zde,“ řekla pokladní starého klubu Petra Hoffman (70). „Mnoho našich členů má nyní strach v létě tábořit venku. Teď nám navíc oznámili, že již nebudeme moci plavat nazí, odmítáme toho ale zanechat, jsou to naše prostory a budeme si tady dělat, co chceme,“ dodala.

Vypadá to tedy, že u jezera, které se nachází v bezprostřední blízkosti zámku Moritzburg, který proslavil film Tři oříšky pro Popelku, tak bude v létě ještě pořádně »veselo«.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

ivoadler ( 26. června 2016 11:35 )

Nojo, aby uprchlíkům z nahoty nejeblo. Když se takovýmu Arabovi postaví, tak se musí nějak ukojit. Ten zákaz nudismu je vlastně pro bezpečnost domácích. 

Stef50 ( 23. června 2016 12:30 )

To je ale bordel oni se sem cpou nikdo je nechce a místo aby oni se přizpůsobovali je to naopak za chvíli budou oni rozhodovat otřesné ať mažou zpátky k sobě jsou jak nemoc pomalí požírají národy a budou se tu roztahovat oni

Ruudazvostravy ( 23. června 2016 10:47 )

No,vono bilo uš na čase.To bi f Dojčlandu tekla na plážých přyčmoudlá mr*tka proudem.

xeen ( 23. června 2016 10:05 )

Salámová islámská metoda. Místní obyvatelé se budou muset postupně přizpůsobovat vetřelcům, aby je náhodou nepobouřili nebo neprovokovali.

parma49 ( 23. června 2016 09:34 )

A co zakážou příště? Já bych navrhoval zakázat např. vánoce nebo pití alkoholu. Máme vlastní zkušenosti s tzv. "národními hosty". Co takhle dvoujazyčné nápisy. V arabštině a v národním jazyce.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud